E40S6-200-6-L-24 40mm Gövde Çapı 12-24vdc Line Driver 200 Puls 6mm Mil Çapı Arttırımlı Enkoder
-40 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: E40S6-200-6-L-24
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik dosyaları
Mil dış çapıØ6mm
Azami Tepki frekansı300kHz
Azami izin verilen devir5000rpm
Başlama torkuAzami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m)
Çözünürlük200P/R
Çıkış fazıA, ,B, ,Z,
Kontrol çıkışıLine Sürücü
Besleme12-24VDC  ±5%(dalgalanma P-P: Azami 5%)
Bağlantı türüYandan Kablo türü
Koruma yapısıIP50
Ortam sıcaklığı-10 - 70℃,depolama: -25 - 85℃
Ortam nemi%35-85 RH, depolama: %35-90 RH
AksesuarØ6mm kaplin standart, Ø8mm kaplin(ayrı satılır)
Besleme
Gerilimi12-24VDC±5%
Çözünürlük
Puls200ppr
Default
Çıkış FazıSinyal Sayısı:6: A, A not, B, B not, Z, Z not,
Kontrol
ÇıkışLine Drive
Şaft
Gövde40mm
Mil Çapı6mm