E40S6-192-3-V-24 40mm Gövde Çapı 12-24vdc Voltaj Çıkışlı 192 Puls 6mm Mil Çapı Arttırımlı Enkoder
-40 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: E40S6-192-3-V-24
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik dosyaları
Mil dış çapıØ6mm
Azami Tepki frekansı300kHz
Azami izin verilen devir5000rpm
Başlama torkuAzami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m)
Çözünürlük192P/R
Çıkış fazıA, B, Z
Kontrol çıkışıGerilim
Besleme12-24VDC  ±5%(dalgalanma P-P: Azami 5%)
Bağlantı türüYandan Kablo türü
Koruma yapısıIP50
Onay
Ortam sıcaklığı-10 - 70℃,depolama: -25 - 85℃
Ortam nemi%35-85 RH, depolama: %35-90 RH
AksesuarØ6mm kaplin standart, Ø8mm kaplin(ayrı satılır)
Bağlantı
KabloluYandan Kablolu
Besleme
Gerilimi12-24VDC±5%
Çözünürlük
Puls192ppr
Kontrol
ÇıkışGerilim
Şaft
Gövde40mm
Mil Çapı6mm