E40S6-1000-3-V-5 40mm Gövde Çapı 5vdc Voltaj Çıkışlı 1000 Puls 6mm Mil Çapı Arttırımlı Enkoder
STOK SORUNUZ -40 %
4.608,83TL
7.681,38TL
KDV Hariç: 3.840,69TL
  • Stok Durumu: Stokta Yok
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: E40S6-1000-3-V-5
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik dosyaları
Mil dış çapıØ6mm
Azami Tepki frekansı300kHz
Azami izin verilen devir5000rpm
Başlama torkuAzami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m)
Çözünürlük1000P/R
Çıkış fazıA, B, Z
Kontrol çıkışıGerilim
Besleme5VDC  ±5%(dalgalanma P-P: Azami 5%)
Bağlantı türüYandan Kablo türü
Koruma yapısıIP50
Onay
Ortam sıcaklığı-10 - 70℃,depolama: -25 - 85℃
Ortam nemi%35-85 RH, depolama: %35-90 RH
AksesuarØ6mm kaplin standart, Ø8mm kaplin(ayrı satılır)
Bağlantı
KabloluYandan Kablolu
Besleme
Gerilimi5VDC±5%
Çözünürlük
Puls1000ppr
Default
Çıkış FazıSinyal Sayısı:3: A, B, Z
Kontrol
ÇıkışGerilim
Şaft
Gövde40mm
Mil Çapı6mm