
-45 %
SPR3-3150TFF Anma Yük Gerilimi 380V, 150A, Sigortalı, Alarm + RS485 Çıkış, Normal + Statik Kontrol, Güç Kontrol Rölesi
44.149,77TL
80.272,30TL
KDV Hariç: 36.791,47TL
- Stok Durumu: Var
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: SPR3-3150TFF
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik dosyaları
| Kontrol fazı | Trifaze |
|---|---|
| Anma yük gerilimi | 380VAC~ |
| Anma yük akımı | 150A |
| Kontrol girişi | ᆞ Otomatik kontrol: DC4-20mA, 1-5VDC kontrol Manuel kontrol: dış ayarlayıcı (10kΩ) ), iç ayarlayıcı (çıkış limiti) |
| Besleme | 100-240VAC~ 50/60Hz |
| Azami yük akımı | 1A |
| İzin verilebilir gerilim aralığı | Anma geriliminin% 90 - 110'u |
| Güç tüketimi | Azami 22VA |
| Gösterim yöntemi | 3-hane 7-segment LED |
| Gösterge | Çalışma göstergesi/Manuel kontrol göstergesi: yeşil LED ᆞAlarm göstergesi/çıkış göstergesi/ünite (V, A)gösterge: kırmızı LED |
| Kontrol yöntemi | ᆞ Faz kontrolü: normal kontrol modu ᆞ Saykıl kontrolü: sabit saykıl kontrol modu ᆞ ON / OFF kontrolü |
| Uygulanabilir yük | Faz kontrolü, AÇMA / KAPATMA kontrolü: direnç yükü, indüktif yük ycle Saykıl kontrolü: direnç yükü |
| Dijital girişler | ÇALIŞTIR / DURDUR anahtarlama, OTOMATİK / MAN anahtarlama, RESET |
| Çıkış_Alarm | 250VAC ~ 3A, 30VDC |
| Çıkış_Haberleşme | RS485 haberleşme çıkışı (Modbus RTU yöntemi) |
| Çıkış aralığı | Faz kontrolü:% 0 - 98, saykıl kontrolü:% 0 - 100, ON / OFF kontrolü:% 0,% 100 |
| Çıkış _doğruluğu | ᆞNormal kontrol: ±% 10 F.S. içinde anma yük voltajının değeri ᆞ Statik akım geri besleme kontrolü: ±% 3 F.S. Anma yük akımının değeri ᆞ Statik voltaj geri besleme kontrolü: ±% 3 F.S. Anma yük geriliim değeri ᆞ Statik güç geri besleme kontrolü: ±% 3 F.S. anma yükü gücü |
| Ayar türü | Ön tuşlarla, iletişim ile |
| İşlev | Çıkış limiti (OUT ADJ), AUTO / MAN seçimi, kontrol yöntemi seçimi, SIFIRLA, YUMUŞAK BAŞLAT, YUMUŞAK AŞAĞI / AŞAĞI, çıkış yüksek / düşük limiti, giriş düzeltmesi, giriş eğimi düzeltmesi, izleme (kontrol girişi, yük gerilimi / akım / güç / direnç, güç kaynağı sık |
| İşlev_Alarm | Aşırı akım alarmı, aşırı voltaj alarmı, sigorta arıza alarmı, eleman hata alarmı, ısıtıcı molası alarmı, soğutucu aşırı ısınma alarmı |
| Soğutma yöntemi | Zorunlu hava soğutması (soğutma fanı ile) |
| Yalıtım direnci | 200MΩ üzeri (500VDC meger'de) |
|
Ürün Kodu: OBT650-R201-EP-IO-0,3M-V3-1T Ürün AçıklamasıTriangulation sensor with background evaluationGeneral specificationsDetection range10 ... 650 mmDetection range min.10 ... 100 mmDetec..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: ML4.2-54-G/40b/95/110 Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor for complex applications, miniature design, clear object detection, 6 m detection range, red light, light/d..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: 131030004 Uzun ÖmürlüKablolama bölmesiKesme kelepçesi sonlandırma89 mm x 178 mm x 41 mmTermoplastik muhafazaM 20 x 1.5 2 kablo girişi Tahrik kafası 4 x 90 ..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: MP5Y-45 Teknik özellik dosyaları
Gösterim yöntemi
5-hane 7-segment LED
Karakter yüksekliği
14mm
Azami ..
4.987,92TL 9.068,94TL
KDV Hariç:4.156,60TL
Ürün Kodu: OBT100-R101-EP-IO-0,3M-V3-L Ürün AçıklamasıLaser diffuse mode sensor with adjustable background suppressionGeneral specificationsDetection range7 ... 100 mmDetection range min.7 ..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: GLK18-8-450/59/161/166 Ürün AçıklamasıDiffuse mode sensor, M18 threaded housing design, plastic housing, front optical face, 450 mm detection range, red light, dark on,..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: NJ10-30GK-SN General specificationsSwitching functionNormally closed (NC)Output typeNAMUR with safety functionRated operating distance10 mmInstallationflushAssured..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E40S6-20-3-T-24 Teknik özellik dosyalarıMil dış çapıØ6mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m)Çözünürlü..
3.813,83TL 6.356,38TL
KDV Hariç:3.178,19TL
Ürün Kodu: E50S8-3000-3-T-5 Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
5.431,62TL 9.052,70TL
KDV Hariç:4.526,35TL
Ürün Kodu: BW20-32 Teknik özellikler
Algılama türü
:
Karşılıklı(direk ışınlı)
Algılama mesafesi
:
0.1 - 7m
..
27.706,02TL 50.374,58TL
KDV Hariç:23.088,35TL |












