SPR3-3100TFF Anma Yük Gerilimi 380V, 100A, Sigortalı, Alarm + RS485 Çıkış, Normal + Statik Kontrol, Güç Kontrol Rölesi
0,00TL
KDV Hariç: 0,00TL
- Stok Durumu: Var
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: SPR3-3100TFF
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik dosyaları
| Kontrol fazı | Trifaze |
|---|---|
| Anma yük gerilimi | 380VAC~ |
| Anma yük akımı | 100A |
| Kontrol girişi | ᆞ Otomatik kontrol: DC4-20mA, 1-5VDC kontrol Manuel kontrol: dış ayarlayıcı (10kΩ) ), iç ayarlayıcı (çıkış limiti) |
| Besleme | 100-240VAC~ 50/60Hz |
| Azami yük akımı | 1A |
| İzin verilebilir gerilim aralığı | Anma geriliminin% 90 - 110'u |
| Güç tüketimi | Azami 22VA |
| Gösterim yöntemi | 3-hane 7-segment LED |
| Dijital girişler | ÇALIŞTIR / DURDUR anahtarlama, OTOMATİK / MAN anahtarlama, RESET |
| Çıkış_Alarm | 250VAC ~ 3A, 30VDC |
| Çıkış_Haberleşme | RS485 haberleşme çıkışı (Modbus RTU yöntemi) |
| Çıkış aralığı | Faz kontrolü:% 0 - 98, saykıl kontrolü:% 0 - 100, ON / OFF kontrolü:% 0,% 100 |
| Çıkış _doğruluğu | ᆞNormal kontrol: ±% 10 F.S. içinde anma yük voltajının değeri ᆞ Statik akım geri besleme kontrolü: ±% 3 F.S. Anma yük akımının değeri ᆞ Statik voltaj geri besleme kontrolü: ±% 3 F.S. Anma yük geriliim değeri ᆞ Statik güç geri besleme kontrolü: ±% 3 F.S. anma yükü gücü |
| Ayar türü | Ön tuşlarla, iletişim ile |
| Soğutma yöntemi | Zorunlu hava soğutması (soğutma fanı ile) |
| Yalıtım direnci | 200MΩ üzeri (500VDC meger'de) |