DPU34B-150D Trifaze, 440V, 150A, Harici gösterim ekranı , Güç Kontrol Cihazı
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: DPU34B-150D
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Faz sayısıTrifaze
Besleme440V
• ON/OFF, Saykıl kontrol: Rezistif yük
Güç tüketimiAzami 7W (Fan çalışma gücü hariç)
Kontrol girişi
• Elle kontrol: Dahili 10kΩ potans, harici 3 - 10kΩ potans (asgari 2W)
Ebat
70~200A
Mevcut akım kapasitesi150A
SeçenekHarici gösterim ekranı
Ortam sıcaklığı-10 - 50℃, depolama: 20 - 80℃