DPU34A-025D Trifaze, 440V, 25A, Harici gösterim ekranı, Güç Kontrol Cihazı
STOK SORUNUZ -45 %
35.991,46TL
65.439,02TL
KDV Hariç: 29.992,89TL
  • Stok Durumu: Stokta Yok
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: DPU34A-025D
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Faz sayısıTrifaze
Besleme440V
• ON/OFF, Saykıl kontrol: Rezistif yük
Güç tüketimiAzami 7W (Fan çalışma gücü hariç)
Kontrol girişi
• Elle kontrol: Dahili 10kΩ potans, harici 3 - 10kΩ potans (asgari 2W)
Ebat
0~50A
Mevcut akım kapasitesi25A
SeçenekHarici gösterim ekranı
Ortam sıcaklığı-10 - 50℃, depolama: 20 - 80℃
Ortam nemi%5~90RH
Ağırlık6,5kg
Anma
Yük Akımı< 50A
Yük Gerilimi440VAC