SPA-100-24 24VDC Çıkış 4,2A 100W Giriş 100-240VAC Giriş Anahtarlamalı Güç Kaynağı
STOK SORUNUZ -45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: SPA-100-24
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Çıkış gücü 100W
Giriş gerilimi 100-120/200-240VAC~50/60Hz~
İzin verilen gerilim 85-132/170-264VAC~50/60Hz
Çıkış Gerilimi  24VDC
Çıkış akımı  4.2A
Giriş  Frekansı50/60Hz
Giriş  Akım tüketimiAzami 3.0A
Çıkış türüGerilimi ayar aralığı ±5%
Çıkış Gerilimi
Çıkış Gerilimi24V
Çıkış Gücü
Çıkış Gücü100W