SPA-100-05 5VDC Çıkış 20A 100W Giriş 100-240VAC Giriş Anahtarlamalı Güç Kaynağı
STOK SORUNUZ -45 %
4.098,74TL
7.452,25TL
KDV Hariç: 3.415,61TL
  • Stok Durumu: Stokta Yok
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: SPA-100-05
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Çıkış gücü 100W
Giriş gerilimi 100-120/200-240VAC~50/60Hz~
İzin verilen gerilim 85-132/170-264VAC~50/60Hz
Çıkış Gerilimi  5VDC
Çıkış akımı  20A
Montaj türü   Pano Tipi
Koruma  Aşırı akım, ani akım çıkışı, kısa devre
Giriş  Frekansı50/60Hz
Giriş  Akım tüketimiAzami 3.0A
Çıkış türüGerilimi ayar aralığı ±5%
Çıkış Gerilimi
Çıkış Gerilimi5V
Çıkış Gücü
Çıkış Gücü100W