SPA-050-24 24VDC Çıkış 2,1A 50W Giriş 100-240VAC Giriş Anahtarlamalı Güç Kaynağı
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: SPA-050-24
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Çıkış gücü 50W
Giriş gerilimi 100-240VAC~ 50/60Hz
İzin verilen gerilim 85-264VAC~50/60Hz
Çıkış Gerilimi  24VDC
Çıkış akımı  2.1A
Giriş  Frekansı50/60Hz
Giriş  Akım tüketimiAzami 1.1A
Çıkış türüGerilimi ayar aralığı ±5%
Çıkış Gerilimi
Çıkış Gerilimi24V
Çıkış Gücü
Çıkış Gücü50W