SPA-050-12 12VDC Çıkış 4,2A 50W Giriş 100-240VAC Giriş Anahtarlamalı Güç Kaynağı
STOK SORUNUZ -45 %
2.952,53TL
5.368,24TL
KDV Hariç: 2.460,44TL
  • Stok Durumu: Stokta Yok
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: SPA-050-12
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Çıkış gücü  50W
Giriş gerilimi  100-240VAC~ 50/60Hz
İzin verilen gerilim  85-264VAC~50/60Hz
Çıkış Gerilimi   12VDC
Çıkış akımı   4.2A
Giriş  Frekansı   50/60Hz
Giriş  Akım tüketimiAzami 1.4A
Çıkış türüGerilimi ayar aralığı ±5%
Çıkış Gerilimi
Çıkış Gerilimi12V
Çıkış Gücü
Çıkış Gücü50W