
TEKLİF İSTE
750-487/003-000 2 Kanal Analog Input, 2 Kanal Termokupl Modülü, Eex i, B/ E/ J/ K/ N/ R/S/ T, ±30/ ±60/±120 mV
0,00TL
KDV Hariç: 0,00TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 750-487/003-000
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Technical Data
Number of analog inputs 2 Total number of channels (module) 2 Sinyal tipi Thermocouple
Low voltages Configurable type of signal yes Sensor connection 2 x (2-conductor) Güç tüketimi Pmax. 0,3 W Bit genişliği 2 x 16 bit veri 2 x 8 bit kontrol/durum (isteğe bağlı) Internal resistance 1000 kΩ Çözünürlük (tüm aralıkta) 0,1°C veya 0,01 mV, gerilim ölçümü için Çevirme süresi (tip.) 320 ms Çevirme süresi ≤ 320 ms (her iki kanal) Ölçüm hatası (25°C) < ± 6 K (gerilim girişi < ± 2 K, soğuk bağlantı < ± 4 K) Sıcaklık katsayısı < tam skala değerinin ± 0,2'si K / K (tip K) Kendinden güvenli Ex i yes Sensör tipleri Thermocouple K; Configurable: J, B, E, L, N, R, S, T, U, C; Voltage sensor: ±30 mV, ±60 mV, ±120 mV Sıcaklık aralığı Type-dependent from –100 to +1.800 °C Ölçüm aralığı Termokupl: Tip B: +600°C ... +1800°C Tip E: –100°C ... +1000°C Tip J: –100°C… +1200°C Tip K: –100°C ... +1370°C* *(fabrika ayarı) Tip L: -100°C ... +900°C Tip N: –100°C … +1300°C Tip R: 0°C … +1700°C Tip S: –50°C ... +1700°C Tip T: –100°C ... +400°C Tip U: -25°C ... +600°C gerilim sensörü: MB1: ± 30 mV MB2: ± 60 mV MB3: ± 120 mV Soğuk bağlantı(cold junction) kompanzasyonu dahili, her bir modül çiftinde System supply voltage DC 5 V; via data contacts Current consumption, system supply (5 V) 13,5 mA Field supply voltage DC 24 V; (Versorgung über Einspeisung Ex i UO = max. 27,3 V); über Leistungskontakte (Einspeisung über Messerkontakt; Weiterleitung über Federkontakt) Current consumption, field supply (module with no external load) 8,5 mA Güç kaybı PV 0,3 W İzolasyon 300 VAC system/field Number of incoming power jumper contacts 2 Number of outgoing power jumper contacts 2 ATEX Guideline EN/IEC 60079-0, -7, -11, -26, -31 Elektrik şebekesi, güvenliğe ilişkin bilgi Uo = 14.4 V; Io = 29.1 mA; Po = 52.4 mW; Linear characteristic curve Reaktans Ex ia IIC Lo = 52 mH; Co = 650 nF Reaktans Ex ia IIB Lo = 100 mH; Co = 4.0 µF Reaktans Ex ia IIA Lo = 300 mH; Co = 15.8 μF Reaktans Ex ia I Lo = 400 mH; Co = 17.9 µF Reaktans Reactances without accounting for the concurrence of L and C Etiketleme ATEX, IECEx, INMETRO, Underwriters Laboratories Inc.
Daha fazlası
| Number of analog inputs | 2 |
| Total number of channels (module) | 2 |
| Sinyal tipi | Thermocouple Low voltages |
| Configurable type of signal | yes |
| Sensor connection | 2 x (2-conductor) |
| Güç tüketimi Pmax. | 0,3 W |
| Bit genişliği | 2 x 16 bit veri 2 x 8 bit kontrol/durum (isteğe bağlı) |
| Internal resistance | 1000 kΩ |
| Çözünürlük (tüm aralıkta) | 0,1°C veya 0,01 mV, gerilim ölçümü için |
| Çevirme süresi (tip.) | 320 ms |
| Çevirme süresi | ≤ 320 ms (her iki kanal) |
| Ölçüm hatası (25°C) | < ± 6 K (gerilim girişi < ± 2 K, soğuk bağlantı < ± 4 K) |
| Sıcaklık katsayısı | < tam skala değerinin ± 0,2'si K / K (tip K) |
| Kendinden güvenli Ex i | yes |
| Sensör tipleri | Thermocouple K; Configurable: J, B, E, L, N, R, S, T, U, C; Voltage sensor: ±30 mV, ±60 mV, ±120 mV |
| Sıcaklık aralığı | Type-dependent from –100 to +1.800 °C |
| Ölçüm aralığı | Termokupl: Tip B: +600°C ... +1800°C Tip E: –100°C ... +1000°C Tip J: –100°C… +1200°C Tip K: –100°C ... +1370°C* *(fabrika ayarı) Tip L: -100°C ... +900°C Tip N: –100°C … +1300°C Tip R: 0°C … +1700°C Tip S: –50°C ... +1700°C Tip T: –100°C ... +400°C Tip U: -25°C ... +600°C gerilim sensörü: MB1: ± 30 mV MB2: ± 60 mV MB3: ± 120 mV |
| Soğuk bağlantı(cold junction) kompanzasyonu | dahili, her bir modül çiftinde |
| System supply voltage | DC 5 V; via data contacts |
| Current consumption, system supply (5 V) | 13,5 mA |
| Field supply voltage | DC 24 V; (Versorgung über Einspeisung Ex i UO = max. 27,3 V); über Leistungskontakte (Einspeisung über Messerkontakt; Weiterleitung über Federkontakt) |
| Current consumption, field supply (module with no external load) | 8,5 mA |
| Güç kaybı PV | 0,3 W |
| İzolasyon | 300 VAC system/field |
| Number of incoming power jumper contacts | 2 |
| Number of outgoing power jumper contacts | 2 |
| ATEX Guideline | EN/IEC 60079-0, -7, -11, -26, -31 |
| Elektrik şebekesi, güvenliğe ilişkin bilgi | Uo = 14.4 V; Io = 29.1 mA; Po = 52.4 mW; Linear characteristic curve |
| Reaktans Ex ia IIC | Lo = 52 mH; Co = 650 nF |
| Reaktans Ex ia IIB | Lo = 100 mH; Co = 4.0 µF |
| Reaktans Ex ia IIA | Lo = 300 mH; Co = 15.8 μF |
| Reaktans Ex ia I | Lo = 400 mH; Co = 17.9 µF |
| Reaktans | Reactances without accounting for the concurrence of L and C |
| Etiketleme | ATEX, IECEx, INMETRO, Underwriters Laboratories Inc. |
Bağlantı verisi
Connection technology: In-/Outputs 16 x CAGE CLAMP® Connection type (1) Inputs/Outputs Tek damarlı boylar 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG İnce bükümlü kablolar 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG Sıyırma uzunluğu 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch
| Connection technology: In-/Outputs | 16 x CAGE CLAMP® |
| Connection type (1) | Inputs/Outputs |
| Tek damarlı boylar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch |
Geometrical Data
Width 24 mm / 0.945 inch Height 67,8 mm / 2.669 inch DIN rayın üst kenarından yükseklik 60,6 mm / 2.386 inch Depth 100 mm / 3.937 inch
| Width | 24 mm / 0.945 inch |
| Height | 67,8 mm / 2.669 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 60,6 mm / 2.386 inch |
| Depth | 100 mm / 3.937 inch |
Mekanik Veri
Montaj tipi Bu ürün için PDF bulunmamaktadır.
Ürün Kodu: MJ441-11Y-M20Aktüatör kafası 4 x 90°'lik adımlarla yeniden konumlandırılabilirMetal muhafazaKol konumunun 360° ayarlanabilirKol 180° yer değiştirebilirÇift Kontak1..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BRQP5M-TDTA-C-PAlgılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 5m Algılanan hedef : Yarı saydam malzeme asgari Ø7mm Işık kaynağı ..
2.013,69TL 3.661,25TL
KDV Hariç:1.678,07TL
Ürün Kodu: E40HB12-1800-3-T-24Mil iç çapı Ø12mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m) Çözü..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E40S8-3600-3-V-5Teknik özellik dosyalarıMil dış çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m)Çözünürlü..
5.439,88TL 9.066,46TL
KDV Hariç:4.533,23TL
Ürün Kodu: RL61-8-1000-Z/115/136Ürün AçıklamasıDiffuse mode sensorGeneral specificationsDetection range0 ... 1000 mm adjustableLight sourceIREDLight typemodulated infrared light , 85..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: MP5W-4ATeknik özellik dosyaları
Gösterim yöntemi
5-hane 7-segment LED
Karakter yüksekliği
14mm
Azami ..
6.154,25TL 11.189,55TL
KDV Hariç:5.128,54TL
Ürün Kodu: 103015411Katlanır mandallı kapaklı plastik mahfaza45 çevrilmiş bağlantı klemensleri sayesinde hızlı bağlantı tekniğiÇalıştırma elemanlarının 45 kola..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: NBN8-12GM50-E2General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typePNPRated operating distance8 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCAssured oper..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E50S8-300-3-N-5Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.354,50TL 7.257,50TL
KDV Hariç:3.628,75TL
Ürün Kodu: PSN30-15AOTeknik özellik dosyaları
Kablo türü ve besleme
AC 2-tel türü 100-240VAC~~
Algılama yüzü ebadı
Çerçeve..
1.021,74TL 1.857,70TL
KDV Hariç:851,45TL
| Montaj tipi | Bu ürün için PDF bulunmamaktadır.
Ürün Kodu: MJ441-11Y-M20 Aktüatör kafası 4 x 90°'lik adımlarla yeniden konumlandırılabilirMetal muhafazaKol konumunun 360° ayarlanabilirKol 180° yer değiştirebilirÇift Kontak1..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BRQP5M-TDTA-C-P Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 5m Algılanan hedef : Yarı saydam malzeme asgari Ø7mm Işık kaynağı ..
2.013,69TL 3.661,25TL
KDV Hariç:1.678,07TL
Ürün Kodu: E40HB12-1800-3-T-24 Mil iç çapı Ø12mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m) Çözü..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E40S8-3600-3-V-5 Teknik özellik dosyalarıMil dış çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m)Çözünürlü..
5.439,88TL 9.066,46TL
KDV Hariç:4.533,23TL
Ürün Kodu: RL61-8-1000-Z/115/136 Ürün AçıklamasıDiffuse mode sensorGeneral specificationsDetection range0 ... 1000 mm adjustableLight sourceIREDLight typemodulated infrared light , 85..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: MP5W-4A Teknik özellik dosyaları
Gösterim yöntemi
5-hane 7-segment LED
Karakter yüksekliği
14mm
Azami ..
6.154,25TL 11.189,55TL
KDV Hariç:5.128,54TL
Ürün Kodu: 103015411 Katlanır mandallı kapaklı plastik mahfaza45 çevrilmiş bağlantı klemensleri sayesinde hızlı bağlantı tekniğiÇalıştırma elemanlarının 45 kola..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: NBN8-12GM50-E2 General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typePNPRated operating distance8 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCAssured oper..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E50S8-300-3-N-5 Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.354,50TL 7.257,50TL
KDV Hariç:3.628,75TL
Ürün Kodu: PSN30-15AO Teknik özellik dosyaları
Kablo türü ve besleme
AC 2-tel türü 100-240VAC~~
Algılama yüzü ebadı
Çerçeve..
1.021,74TL 1.857,70TL
KDV Hariç:851,45TL |












