
STOK SORUNUZ
-55 %
750-484/000-001 2 Kanal Analog Input,4 … 20 mA HART; NAMUR NE43; Ex
43.301,10TL
96.224,67TL
KDV Hariç: 36.084,25TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 750-484/000-001
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Technical Data
| Number of analog inputs | 2 |
| Total number of channels (module) | 2 |
| Sinyal tipi | Current |
| Type of signal current | DC 4 … 20 mA |
| Sensor supply voltage | DC 16,5 V; Transmitter supply UV at 20 mA |
| Sensor connection | 2 x (2-conductor) |
| Giriş filtresi | Parametreleştirilebilir |
| Giriş filtresi: parametrelerle ayarlanabilir (kanal-kanal) | yes |
| Signal characteristic | Single-ended |
| Arıza teşhisi | Kablo kopması, ölçüm aralığı dışında |
| Çözünürlük [bit] | 12 Bit |
| Güç tüketimi Pmax. | 1,60 W (slave'lerle (20 mA)) |
| Bit genişliği | 2 x 2 byte veri 2 x 2 byte veri + 2n x 4 byte veri (n = dinamik değişken adedi) 2 x 2 byte veri + 6 byte posta kutusu |
| Aşırı gerilim koruması | 30 V, ters polarite korumalı |
| Çevirme süresi (tip.) | 10 ms |
| Messfehler, Bezugstemperatur | 25 °C |
| Messfehler, Abweichung max. vom Messbereichsendwert | 0,2 % |
| Temperaturfehler max. vom Messbereichsendwert | 0,01 %/K |
| Kendinden güvenli Ex i | yes |
| System supply voltage | DC 5 V; via data contacts |
| Current consumption, system supply (5 V) | 25 mA |
| Field supply voltage | DC 24 V; via power jumper contacts (Ex i XTR power supply: UO = max. 27.3 V) |
| Current consumption, field supply (module with no external load) | 26 mA |
| Kanal başına HART aygıtları | 1 aygıt (single-drop, no multi-drop) |
| Kanal başına HART modemleri | 1 modem (multiplex değil) |
| Güç kaybı PV | 0,62 W (slave'siz) |
| İzolasyon | 300 VAC system/field |
| Dielektrik dayanımı | 510 VAC/775 VDC; per EN 60870-2-1 |
| Rated surge voltage | 1 kV; Rated surge voltage between intrinsically safe and non-intrinsically safe circuits: 1.5 kV (EN 60079-11) |
| Number of incoming power jumper contacts | 2 |
| Number of outgoing power jumper contacts | 2 |
| Current carrying capacity of the power jumper contacts | 1 A |
| ATEX Guideline | EN/IEC 60079-0, -7, -11 |
| Elektrik şebekesi, güvenliğe ilişkin bilgi | Uo = 26.8 V; Io = 90.07 mA; Po = 603.5 mW; Linear characteristic curve |
| Reaktans Ex ia IIC | Lo = 1.8 mH; Co = 0.092 μF |
| Reaktans Ex ia IIB | Lo = 16 mH; Co = 0.72 μF |
| Reaktans Ex ia IIA | Lo = 27 mH; Co = 2.37 μF |
| Reaktans Ex ia I | Lo = 38 mH; Co = 3.85 µF |
| Reaktans | Reactances without accounting for the concurrence of L and C |
Bağlantı verisi
| Connection technology: In-/Outputs | 16 x CAGE CLAMP® |
| Connection type (1) | Inputs/Outputs |
| Tek damarlı boylar | 0,25 … 2,5 mm² / 24 … 14 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,25 … 2,5 mm² / 24 … 14 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch |
Geometrical Data
| Width | 24 mm / 0.945 inch |
| Height | 67,8 mm / 2.669 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 60,6 mm / 2.386 inch |
| Depth | 100 mm / 3.937 inch |
Mekanik Veri
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
Bu ürün için PDF bulunmamaktadır.
Ürün Kodu: MJ441-11Y-M20
Aktüatör kafası 4 x 90°'lik adımlarla yeniden konumlandırılabilirMetal muhafazaKol konumunun 360° ayarlanabilirKol 180° yer değiştirebilirÇift Kontak1..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BRQP5M-TDTA-C-P
Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 5m Algılanan hedef : Yarı saydam malzeme asgari Ø7mm Işık kaynağı ..
2.013,69TL 3.661,25TL
KDV Hariç:1.678,07TL
Ürün Kodu: E40HB12-1800-3-T-24
Mil iç çapı Ø12mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m) Çözü..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E40S8-3600-3-V-5
Teknik özellik dosyalarıMil dış çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m)Çözünürlü..
5.439,88TL 9.066,46TL
KDV Hariç:4.533,23TL
Ürün Kodu: RL61-8-1000-Z/115/136
Ürün AçıklamasıDiffuse mode sensorGeneral specificationsDetection range0 ... 1000 mm adjustableLight sourceIREDLight typemodulated infrared light , 85..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: MP5W-4A
Teknik özellik dosyaları
Gösterim yöntemi
5-hane 7-segment LED
Karakter yüksekliği
14mm
Azami ..
6.154,25TL 11.189,55TL
KDV Hariç:5.128,54TL
Ürün Kodu: 103015411
Katlanır mandallı kapaklı plastik mahfaza45 çevrilmiş bağlantı klemensleri sayesinde hızlı bağlantı tekniğiÇalıştırma elemanlarının 45 kola..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: NBN8-12GM50-E2
General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typePNPRated operating distance8 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCAssured oper..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E50S8-300-3-N-5
Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.354,50TL 7.257,50TL
KDV Hariç:3.628,75TL
Ürün Kodu: PSN30-15AO
Teknik özellik dosyaları
Kablo türü ve besleme
AC 2-tel türü 100-240VAC~~
Algılama yüzü ebadı
Çerçeve..
1.021,74TL 1.857,70TL
KDV Hariç:851,45TL











