
STOK SORUNUZ
-55 %
750-465 2 Kanal Analog Input, 0 - 20 mA Tek Uçlu
16.666,22TL
37.036,05TL
KDV Hariç: 13.888,52TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 750-465
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Technical Data
| Number of analog inputs | 2 |
| Total number of channels (module) | 2 |
| Sinyal tipi | Current |
| Type of signal current | DC 0 … 20 mA |
| Sensor connection | 2 x (2-conductor, 3-conductor) |
| Giriş gerilimi (maks.) | 10 V |
| Signal characteristic | Single-ended |
| Çözünürlük [bit] | 12 Bit |
| Input resistance max. | 220 Ω |
| Bit genişliği | 2 x 16 bit veri 2 x 8 bit kontrol/durum (isteğe bağlı) |
| Çevirme süresi (tip.) | 2 ms |
| Messfehler, Bezugstemperatur | 25 °C |
| Messfehler, Abweichung max. vom Messbereichsendwert | 0,2 % |
| Temperaturfehler max. vom Messbereichsendwert | 0,01 %/K |
| System supply voltage | DC 5 V; via data contacts |
| Current consumption, system supply (5 V) | 75 mA |
| Field supply voltage | DC 24 V (-25 … +30 %); über Leistungskontakte (Einspeisung über Messerkontakt; Weiterleitung über Federkontakt) |
| İzolasyon | 500 V sistem/besleme |
| Number of incoming power jumper contacts | 2 |
| Number of outgoing power jumper contacts | 2 |
Bağlantı verisi
| Connection technology: In-/Outputs | 8 x CAGE CLAMP® |
| Connection type (1) | Inputs/Outputs |
| Tek damarlı boylar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch |
Geometrical Data
| Width | 12 mm / 0.472 inch |
| Height | 69,8 mm / 2.748 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 62,6 mm / 2.465 inch |
| Depth | 100 mm / 3.937 inch |
Mekanik Veri
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
Material Data
| Renk | light gray |
| Gövde malzemesi | Polycarbonate, polyamide 6.6 |
| Ağırlık | 36,2 g |
| Uygunluk işareti | CE |
Environmental Requirements
| Surrounding air (operating) temperature | 0 … 55 °C |
| Surrounding air (storage) temperature | -40 … 85 °C |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Kirlilik derecesi (5) | 2 per IEC 61131-2 |
| Çalışma yüksekliği | 0 … 2000 m |
| Montaj pozisyonu | horizontal (standing/lying) or vertical |
| Nısbi nem (yoğuşmasız) | 95 % |
| Titreşime dayanıklı | acc. to IEC 60068-2-6 |
| Darbe direnci | 15g per IEC 60068-2-27 |
| EMC immunity to interference | acc. to EN 61000-6-2 |
| EMU: | acc. to EN 61000-6-4 |
| Kirletici maddelere maruziyet | Per IEC 60068-2-42 and IEC 60068-2-43 |
| Permissible H2S contaminant concentration at a relative humidity | 10 ppm |
| Permissible SO2 contaminant concentration at a relative humidity | 25 ppm |
Ticari Veri
Ürün Kodu: CET4-AR-CRA-CH-50X-SH-110202
CET4-AR-CRA-CH-50X-SH-110202 Safet Switch Safety switch with guard locking and integrated evaluation electronics
Locking force..
16.054,30TL
KDV Hariç:13.378,59TL
Ürün Kodu: OBR7000-R100-2EP-IO-V31-1R-IR
Ürün AçıklamasıRetroreflective sensorGeneral specificationsEffective detection range0 ... 7 mReflector distance0.03 ... 7 mThreshold detection range10..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BJ3M-PDT-P
Teknik özellikler Algılama türü : Polarize Reflektörlü Algılama mesafesi : 3m(MS-2A) Algılanan hedef : Asg. Opak malzeme Ø75mm I..
1.838,82TL 3.343,31TL
KDV Hariç:1.532,35TL
Ürün Kodu: E30S4-360-3-T-5
Mil dış çapı Ø4mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 20gf.cm (Azami 0.00196N.m) Çöz..
3.495,23TL 5.825,39TL
KDV Hariç:2.912,69TL
Ürün Kodu: GLV18-55/25/102/115
Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor with polarization filter, M18 threaded housing design, plastic housing, front optical face, 4 m detection r..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E40HB6-3600-3-T-5
Mil iç çapı Ø6mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m) Çözün..
6.127,09TL 10.211,81TL
KDV Hariç:5.105,91TL
Ürün Kodu: E58SC10-2000-3-N-24
Teknik özellik Mil dış çapı Ø10mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 40gf.cm (Aza..
6.573,22TL 10.955,37TL
KDV Hariç:5.477,68TL
Ürün Kodu: E50S8-2048-3-N-24
Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
5.366,42TL 8.944,03TL
KDV Hariç:4.472,02TL
Ürün Kodu: NJ8-18GM50-E0
General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typeNPNRated operating distance8 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCAssured oper..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BS5-V2R
Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 5mm Algılanan hedef : Opak Asgari Algılanan hedef : ≥Ø0.8mm×2mm Gecikme : ≤0.05mm..
267,73TL 486,79TL
KDV Hariç:223,11TL











