
STOK SORUNUZ
-55 %
750-464 2 / 4 Kanal Analog Input, PT100-1000,Ni100, Ni120, Ni1000, Potansiyometre
23.940,82TL
53.201,81TL
KDV Hariç: 19.950,68TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 750-464
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Technical Data
Number of analog inputs 4 Total number of channels (module) 4 Sinyal tipi Resistance measurement
Potentiometer positions Configurable type of signal yes Sensor connection 4 x (2-conductor); 2 x (3-conductor) Bit genişliği 4 (2) x 16 bit veri 4 (2) x 8 bit kontrol/durum (opsiyon) Çözünürlük (tüm aralıkta) 0,1 °C Çevirme süresi (tip.) 320 ms Ölçüm hatası (25°C) ≤ 1 K tüm sıcaklık aralığında, ≤ 0,5 K kısıtlı sıcaklık aralığında* *-30 °C ... +120 °C, Pt 1000 Sıcaklık katsayısı ≤ 20ppm/K Ölçüm akımı (tip.) ≤ 350 µA Ölçüm tekrarlama hızı (standart) 1,1 s Ölçüm tekrarlama hızı (2-kanal / 2-iletken) 0,63 s Yanıt süresi (maks.) 4 s Sensör tipleri Pt 100 (varsayılan ayar), Pt 200, Pt 500, Pt 1000, Ni 100, Ni 120, Ni 1000, Potansiyometre, 10 Ohm ... 1,2 kOhm, 10 Ohm ... 5 kOhm Sıcaklık aralığı -200°C ... +850°C (Pt100), -60°C ... +300°C (Ni 100, Ni 1000), -60°C ... +250°C (Ni 1000 TK5000), -80°C ... +260°C (Ni 120) System supply voltage DC 5 V; via data contacts Current consumption, system supply (5 V) 50 mA Field supply voltage DC 24 V (-25 … +30 %); über Leistungskontakte (Einspeisung über Messerkontakt; Weiterleitung über Federkontakt) İzolasyon 500 V sistem/besleme Number of incoming power jumper contacts 2 Number of outgoing power jumper contacts 2 Current carrying capacity of the power jumper contacts 10 A
Daha fazlası
| Number of analog inputs | 4 |
| Total number of channels (module) | 4 |
| Sinyal tipi | Resistance measurement Potentiometer positions |
| Configurable type of signal | yes |
| Sensor connection | 4 x (2-conductor); 2 x (3-conductor) |
| Bit genişliği | 4 (2) x 16 bit veri 4 (2) x 8 bit kontrol/durum (opsiyon) |
| Çözünürlük (tüm aralıkta) | 0,1 °C |
| Çevirme süresi (tip.) | 320 ms |
| Ölçüm hatası (25°C) | ≤ 1 K tüm sıcaklık aralığında, ≤ 0,5 K kısıtlı sıcaklık aralığında* *-30 °C ... +120 °C, Pt 1000 |
| Sıcaklık katsayısı | ≤ 20ppm/K |
| Ölçüm akımı (tip.) | ≤ 350 µA |
| Ölçüm tekrarlama hızı (standart) | 1,1 s |
| Ölçüm tekrarlama hızı (2-kanal / 2-iletken) | 0,63 s |
| Yanıt süresi (maks.) | 4 s |
| Sensör tipleri | Pt 100 (varsayılan ayar), Pt 200, Pt 500, Pt 1000, Ni 100, Ni 120, Ni 1000, Potansiyometre, 10 Ohm ... 1,2 kOhm, 10 Ohm ... 5 kOhm |
| Sıcaklık aralığı | -200°C ... +850°C (Pt100), -60°C ... +300°C (Ni 100, Ni 1000), -60°C ... +250°C (Ni 1000 TK5000), -80°C ... +260°C (Ni 120) |
| System supply voltage | DC 5 V; via data contacts |
| Current consumption, system supply (5 V) | 50 mA |
| Field supply voltage | DC 24 V (-25 … +30 %); über Leistungskontakte (Einspeisung über Messerkontakt; Weiterleitung über Federkontakt) |
| İzolasyon | 500 V sistem/besleme |
| Number of incoming power jumper contacts | 2 |
| Number of outgoing power jumper contacts | 2 |
| Current carrying capacity of the power jumper contacts | 10 A |
Bağlantı verisi
Connection technology: In-/Outputs 8 x CAGE CLAMP® Connection type (1) Inputs/Outputs Tek damarlı boylar 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG İnce bükümlü kablolar 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG Sıyırma uzunluğu 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch
| Connection technology: In-/Outputs | 8 x CAGE CLAMP® |
| Connection type (1) | Inputs/Outputs |
| Tek damarlı boylar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch |
Geometrical Data
Width 12 mm / 0.472 inch Height 67,8 mm / 2.669 inch DIN rayın üst kenarından yükseklik 60,6 mm / 2.386 inch Depth 100 mm / 3.937 inch
| Width | 12 mm / 0.472 inch |
| Height | 67,8 mm / 2.669 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 60,6 mm / 2.386 inch |
| Depth | 100 mm / 3.937 inch |
Mekanik Veri
Montaj tipi DIN 35 ray
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
Material Data
Renk açık gri Gövde malzemesi Polycarbonate, polyamide 6.6 Ağırlık 49,7 g Uygunluk işareti CE
| Renk | açık gri |
| Gövde malzemesi | Polycarbonate, polyamide 6.6 |
| Ağırlık | 49,7 g |
| Uygunluk işareti | CE |
Environmental Requirements
Surrounding air (operating) temperature
Ürün Kodu: MJ441-11Y-M20Aktüatör kafası 4 x 90°'lik adımlarla yeniden konumlandırılabilirMetal muhafazaKol konumunun 360° ayarlanabilirKol 180° yer değiştirebilirÇift Kontak1..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BRQP5M-TDTA-C-PAlgılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 5m Algılanan hedef : Yarı saydam malzeme asgari Ø7mm Işık kaynağı ..
2.013,69TL 3.661,25TL
KDV Hariç:1.678,07TL
Ürün Kodu: E40HB12-1800-3-T-24Mil iç çapı Ø12mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m) Çözü..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E40S8-3600-3-V-5Teknik özellik dosyalarıMil dış çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m)Çözünürlü..
5.439,88TL 9.066,46TL
KDV Hariç:4.533,23TL
Ürün Kodu: RL61-8-1000-Z/115/136Ürün AçıklamasıDiffuse mode sensorGeneral specificationsDetection range0 ... 1000 mm adjustableLight sourceIREDLight typemodulated infrared light , 85..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: MP5W-4ATeknik özellik dosyaları
Gösterim yöntemi
5-hane 7-segment LED
Karakter yüksekliği
14mm
Azami ..
6.154,25TL 11.189,55TL
KDV Hariç:5.128,54TL
Ürün Kodu: 103015411Katlanır mandallı kapaklı plastik mahfaza45 çevrilmiş bağlantı klemensleri sayesinde hızlı bağlantı tekniğiÇalıştırma elemanlarının 45 kola..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: NBN8-12GM50-E2General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typePNPRated operating distance8 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCAssured oper..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E50S8-300-3-N-5Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.354,50TL 7.257,50TL
KDV Hariç:3.628,75TL
Ürün Kodu: PSN30-15AOTeknik özellik dosyaları
Kablo türü ve besleme
AC 2-tel türü 100-240VAC~~
Algılama yüzü ebadı
Çerçeve..
1.021,74TL 1.857,70TL
KDV Hariç:851,45TL
| Surrounding air (operating) temperature |
Ürün Kodu: MJ441-11Y-M20 Aktüatör kafası 4 x 90°'lik adımlarla yeniden konumlandırılabilirMetal muhafazaKol konumunun 360° ayarlanabilirKol 180° yer değiştirebilirÇift Kontak1..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BRQP5M-TDTA-C-P Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 5m Algılanan hedef : Yarı saydam malzeme asgari Ø7mm Işık kaynağı ..
2.013,69TL 3.661,25TL
KDV Hariç:1.678,07TL
Ürün Kodu: E40HB12-1800-3-T-24 Mil iç çapı Ø12mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m) Çözü..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E40S8-3600-3-V-5 Teknik özellik dosyalarıMil dış çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m)Çözünürlü..
5.439,88TL 9.066,46TL
KDV Hariç:4.533,23TL
Ürün Kodu: RL61-8-1000-Z/115/136 Ürün AçıklamasıDiffuse mode sensorGeneral specificationsDetection range0 ... 1000 mm adjustableLight sourceIREDLight typemodulated infrared light , 85..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: MP5W-4A Teknik özellik dosyaları
Gösterim yöntemi
5-hane 7-segment LED
Karakter yüksekliği
14mm
Azami ..
6.154,25TL 11.189,55TL
KDV Hariç:5.128,54TL
Ürün Kodu: 103015411 Katlanır mandallı kapaklı plastik mahfaza45 çevrilmiş bağlantı klemensleri sayesinde hızlı bağlantı tekniğiÇalıştırma elemanlarının 45 kola..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: NBN8-12GM50-E2 General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typePNPRated operating distance8 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCAssured oper..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E50S8-300-3-N-5 Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.354,50TL 7.257,50TL
KDV Hariç:3.628,75TL
Ürün Kodu: PSN30-15AO Teknik özellik dosyaları
Kablo türü ve besleme
AC 2-tel türü 100-240VAC~~
Algılama yüzü ebadı
Çerçeve..
1.021,74TL 1.857,70TL
KDV Hariç:851,45TL |












