
STOK SORUNUZ
-55 %
750-347 Fieldbus Kuplörü CANopen MCS 10 kBd-1 MBd (32 byte)
14.498,89TL
32.219,75TL
KDV Hariç: 12.082,41TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 750-347
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Technical Data
İletişim CANopen Number of fieldbus nodes on the master max. 110 Baud rate 10 kBd … 1 MBd Fieldbus segment length max. 1000 m Transmission medium Shielded Cu cable 3 x 0.25 mm² I/O modülü sayısı (düğüm başına) 64 Diğer CANopen özellikleri NMT slave
Minimum başlama
Değişken PDO eşlemesi
Acil durum mesajı
Can kurtarma PDO sayısı 5 Tx / 5 Rx SDO sayısı 1 sunucu SDO COB ID dağılımı SDO, standart Düğüm ID dağılımı DIP anahtarlar İletişim profili DS-301 V4.1 Aygıt profili DS-401 V2.0
Programlanabilir hata tepkisi Input and output process image (Fieldbus) max. 32 Byte/32 Byte System supply voltage DC 24 V(-25 … +30 %); via wiring level Current consumption, system supply (5 V) 350 mA Total current for system supply 650 mA Anma yükünde giriş akımı tip. (24 V) 260 mA Nominal yükte güç kaynağı verimi (tip.) (24 V) 80 %
Daha fazlası
| İletişim | CANopen |
| Number of fieldbus nodes on the master max. | 110 |
| Baud rate | 10 kBd … 1 MBd |
| Fieldbus segment length max. | 1000 m |
| Transmission medium | Shielded Cu cable 3 x 0.25 mm² |
| I/O modülü sayısı (düğüm başına) | 64 |
| Diğer CANopen özellikleri | NMT slave Minimum başlama Değişken PDO eşlemesi Acil durum mesajı Can kurtarma |
| PDO sayısı | 5 Tx / 5 Rx |
| SDO sayısı | 1 sunucu SDO |
| COB ID dağılımı | SDO, standart |
| Düğüm ID dağılımı | DIP anahtarlar |
| İletişim profili | DS-301 V4.1 |
| Aygıt profili | DS-401 V2.0 Programlanabilir hata tepkisi |
| Input and output process image (Fieldbus) max. | 32 Byte/32 Byte |
| System supply voltage | DC 24 V(-25 … +30 %); via wiring level |
| Current consumption, system supply (5 V) | 350 mA |
| Total current for system supply | 650 mA |
| Anma yükünde giriş akımı tip. (24 V) | 260 mA |
| Nominal yükte güç kaynağı verimi (tip.) (24 V) | 80 % |
Bağlantı verisi
Connection technology: communication/fieldbus CANopen: 1 x 5-pole male connector Connection technology: system supply 4 x CAGE CLAMP® Connection technology: Device configuration 1 x 4-pole male connector Connection type (1) System supply Tek damarlı boylar 0,08 … 1,5 mm² / 28 … 16 AWG İnce bükümlü kablolar 0,08 … 1,5 mm² / 28 … 16 AWG Sıyırma uzunluğu 5 … 6 mm / 0.2 … 0.24 inch Not (iletken kesiti) 14 AWG: THHN, THWN
Daha fazlası
| Connection technology: communication/fieldbus | CANopen: 1 x 5-pole male connector |
| Connection technology: system supply | 4 x CAGE CLAMP® |
| Connection technology: Device configuration | 1 x 4-pole male connector |
| Connection type (1) | System supply |
| Tek damarlı boylar | 0,08 … 1,5 mm² / 28 … 16 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,08 … 1,5 mm² / 28 … 16 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 5 … 6 mm / 0.2 … 0.24 inch |
| Not (iletken kesiti) | 14 AWG: THHN, THWN |
Geometrical Data
Width 49,5 mm / 1.949 inch Height 71,9 mm / 2.831 inch DIN rayın üst kenarından yükseklik 64,7 mm / 2.547 inch Depth 96,8 mm / 3.811 inch
| Width | 49,5 mm / 1.949 inch |
| Height | 71,9 mm / 2.831 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 64,7 mm / 2.547 inch |
| Depth | 96,8 mm / 3.811 inch |
Mekanik Veri
Montaj tipi DIN 35 ray
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
Material Data
Renk açık gri Gövde malzemesi Polycarbonate, polyamide 6.6 Ağırlık 135 g Uygunluk işareti CE
| Renk | açık gri |
| Gövde malzemesi | Polycarbonate, polyamide 6.6 |
| Ağırlık | 135 g |
| Uygunluk işareti | CE |
Environmental Requirements
Surrounding air (operating) temperature 0 … 55 °C Surrounding air (storage) temperature -40 … 85 °C Koruma sınıfı IP20 Kirlilik derecesi (5) 2 per IEC 61131-2 Çalışma yüksekliği 0 … 2000 m Montaj pozisyonu
Ürün Kodu: CET4-AR-CRA-CH-50X-SH-110202CET4-AR-CRA-CH-50X-SH-110202 Safet Switch Safety switch with guard locking and integrated evaluation electronics
Locking force..
16.054,30TL
KDV Hariç:13.378,59TL
Ürün Kodu: OBR7000-R100-2EP-IO-V31-1R-IRÜrün AçıklamasıRetroreflective sensorGeneral specificationsEffective detection range0 ... 7 mReflector distance0.03 ... 7 mThreshold detection range10..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BJ3M-PDT-PTeknik özellikler Algılama türü : Polarize Reflektörlü Algılama mesafesi : 3m(MS-2A) Algılanan hedef : Asg. Opak malzeme Ø75mm I..
1.838,82TL 3.343,31TL
KDV Hariç:1.532,35TL
Ürün Kodu: E30S4-360-3-T-5Mil dış çapı Ø4mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 20gf.cm (Azami 0.00196N.m) Çöz..
3.495,23TL 5.825,39TL
KDV Hariç:2.912,69TL
Ürün Kodu: GLV18-55/25/102/115Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor with polarization filter, M18 threaded housing design, plastic housing, front optical face, 4 m detection r..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E40HB6-3600-3-T-5Mil iç çapı Ø6mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m) Çözün..
6.127,09TL 10.211,81TL
KDV Hariç:5.105,91TL
Ürün Kodu: E58SC10-2000-3-N-24Teknik özellik Mil dış çapı Ø10mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 40gf.cm (Aza..
6.573,22TL 10.955,37TL
KDV Hariç:5.477,68TL
Ürün Kodu: E50S8-2048-3-N-24Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
5.366,42TL 8.944,03TL
KDV Hariç:4.472,02TL
Ürün Kodu: NJ8-18GM50-E0General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typeNPNRated operating distance8 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCAssured oper..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BS5-V2RAlgılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 5mm Algılanan hedef : Opak Asgari Algılanan hedef : ≥Ø0.8mm×2mm Gecikme : ≤0.05mm..
267,73TL 486,79TL
KDV Hariç:223,11TL
| Surrounding air (operating) temperature | 0 … 55 °C |
| Surrounding air (storage) temperature | -40 … 85 °C |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Kirlilik derecesi (5) | 2 per IEC 61131-2 |
| Çalışma yüksekliği | 0 … 2000 m |
| Montaj pozisyonu |
Ürün Kodu: CET4-AR-CRA-CH-50X-SH-110202 CET4-AR-CRA-CH-50X-SH-110202 Safet Switch Safety switch with guard locking and integrated evaluation electronics
Locking force..
16.054,30TL
KDV Hariç:13.378,59TL
Ürün Kodu: OBR7000-R100-2EP-IO-V31-1R-IR Ürün AçıklamasıRetroreflective sensorGeneral specificationsEffective detection range0 ... 7 mReflector distance0.03 ... 7 mThreshold detection range10..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BJ3M-PDT-P Teknik özellikler Algılama türü : Polarize Reflektörlü Algılama mesafesi : 3m(MS-2A) Algılanan hedef : Asg. Opak malzeme Ø75mm I..
1.838,82TL 3.343,31TL
KDV Hariç:1.532,35TL
Ürün Kodu: E30S4-360-3-T-5 Mil dış çapı Ø4mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 20gf.cm (Azami 0.00196N.m) Çöz..
3.495,23TL 5.825,39TL
KDV Hariç:2.912,69TL
Ürün Kodu: GLV18-55/25/102/115 Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor with polarization filter, M18 threaded housing design, plastic housing, front optical face, 4 m detection r..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E40HB6-3600-3-T-5 Mil iç çapı Ø6mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m) Çözün..
6.127,09TL 10.211,81TL
KDV Hariç:5.105,91TL
Ürün Kodu: E58SC10-2000-3-N-24 Teknik özellik Mil dış çapı Ø10mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 40gf.cm (Aza..
6.573,22TL 10.955,37TL
KDV Hariç:5.477,68TL
Ürün Kodu: E50S8-2048-3-N-24 Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
5.366,42TL 8.944,03TL
KDV Hariç:4.472,02TL
Ürün Kodu: NJ8-18GM50-E0 General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typeNPNRated operating distance8 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCAssured oper..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BS5-V2R Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 5mm Algılanan hedef : Opak Asgari Algılanan hedef : ≥Ø0.8mm×2mm Gecikme : ≤0.05mm..
267,73TL 486,79TL
KDV Hariç:223,11TL |












