
STOK SORUNUZ
-55 %
750-343 Fieldbus Kuplörü PROFIBUS DP ECO 12 Mbaud (32 byte)
14.459,99TL
32.133,31TL
KDV Hariç: 12.049,99TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 750-343
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Technical Data
| İletişim | PROFIBUS |
| Number of fieldbus nodes on the master max. | 125 |
| Maks. I/O noktası sayısı | 6.000 |
| Baud rate | 9,6 kBd … 12 MBd |
| Fieldbus segment length max. | 1200 m |
| Transmission medium | Cu cable acc. to EN 50170 |
| İletim süresi | tip. 1 ms (10 kuplör; kuplör başına 32 dijital I/O, 12 Mbaud) maks. 3,3 ms |
| I/O modülü sayısı (düğüm başına) | 63 |
| Input and output process image (Fieldbus) max. | 32 Byte/32 Byte |
| System supply voltage | DC 24 V(-25 … +30 %); via wiring level |
| Current consumption, system supply (5 V) | 350 mA |
| Total current for system supply | 650 mA |
| Anma yükünde giriş akımı tip. (24 V) | 260 mA |
| Nominal yükte güç kaynağı verimi (tip.) (24 V) | 80 % |
| Standart | EN 50170 |
Bağlantı verisi
| Connection technology: communication/fieldbus | PROFIBUS: 1 x D-Sub 9 socket |
| Connection technology: system supply | 4 x CAGE CLAMP® |
| Connection technology: Device configuration | 1 x 4-pole male connector |
| Connection type (1) | System supply |
| Tek damarlı boylar | 0,08 … 1,5 mm² / 28 … 16 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,08 … 1,5 mm² / 28 … 16 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 5 … 6 mm / 0.2 … 0.24 inch |
| Not (iletken kesiti) | 14 AWG: THHN, THWN |
Geometrical Data
| Width | 49,5 mm / 1.949 inch |
| Height | 71,9 mm / 2.831 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 64,7 mm / 2.547 inch |
| Depth | 96,8 mm / 3.811 inch |
Mekanik Veri
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
Material Data
| Renk | açık gri |
| Gövde malzemesi | Polycarbonate, polyamide 6.6 |
| Ağırlık | 110,4 g |
| Uygunluk işareti | CE |
Environmental Requirements
| Surrounding air (operating) temperature | 0 … 55 °C |
| Surrounding air (storage) temperature | -40 … 85 °C |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Kirlilik derecesi (5) | 2 per IEC 61131-2 |
| Çalışma yüksekliği | 0 … 2000 m |
| Montaj pozisyonu | horizontal (standing/lying) or vertical |
| Nısbi nem (yoğuşmasız) | 95 % |
| Titreşime dayanıklı | 4g per IEC 60068-2-6 |
| Darbe direnci | 15g per IEC 60068-2-27 |
| EMC immunity to interference | acc. to EN 61000-6-2, marine applications |
| EMU: | acc. to EN 61000-6-4, marine applications |
| Kirletici maddelere maruziyet | Per IEC 60068-2-42 and IEC 60068-2-43 |
| Permissible H2S contaminant concentration at a relative humidity | 10 ppm |
| Permissible SO2 contaminant concentration at a relative humidity | 25 ppm |
Ürün Kodu: CET4-AR-CRA-CH-50X-SH-110202
CET4-AR-CRA-CH-50X-SH-110202 Safet Switch Safety switch with guard locking and integrated evaluation electronics
Locking force..
16.054,30TL
KDV Hariç:13.378,59TL
Ürün Kodu: OBR7000-R100-2EP-IO-V31-1R-IR
Ürün AçıklamasıRetroreflective sensorGeneral specificationsEffective detection range0 ... 7 mReflector distance0.03 ... 7 mThreshold detection range10..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BJ3M-PDT-P
Teknik özellikler Algılama türü : Polarize Reflektörlü Algılama mesafesi : 3m(MS-2A) Algılanan hedef : Asg. Opak malzeme Ø75mm I..
1.838,82TL 3.343,31TL
KDV Hariç:1.532,35TL
Ürün Kodu: E30S4-360-3-T-5
Mil dış çapı Ø4mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 20gf.cm (Azami 0.00196N.m) Çöz..
3.495,23TL 5.825,39TL
KDV Hariç:2.912,69TL
Ürün Kodu: GLV18-55/25/102/115
Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor with polarization filter, M18 threaded housing design, plastic housing, front optical face, 4 m detection r..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E40HB6-3600-3-T-5
Mil iç çapı Ø6mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m) Çözün..
6.127,09TL 10.211,81TL
KDV Hariç:5.105,91TL
Ürün Kodu: E58SC10-2000-3-N-24
Teknik özellik Mil dış çapı Ø10mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 40gf.cm (Aza..
6.573,22TL 10.955,37TL
KDV Hariç:5.477,68TL
Ürün Kodu: E50S8-2048-3-N-24
Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
5.366,42TL 8.944,03TL
KDV Hariç:4.472,02TL
Ürün Kodu: NJ8-18GM50-E0
General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typeNPNRated operating distance8 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCAssured oper..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BS5-V2R
Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 5mm Algılanan hedef : Opak Asgari Algılanan hedef : ≥Ø0.8mm×2mm Gecikme : ≤0.05mm..
267,73TL 486,79TL
KDV Hariç:223,11TL











