
STOK SORUNUZ
-55 %
750-316/300-000 MODBUS / RS-485 / 150 Bd ... 115.2 kBd
28.065,00TL
62.366,67TL
KDV Hariç: 23.387,50TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 750-316/300-000
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
İletişim Modbus RTU Number of fieldbus nodes on the master max. 247 Maks. I/O noktası sayısı 6.000 Baud rate 150 Baud … 115,2 kBd Fieldbus segment length max. 1200 m Transmission medium Shielded Cu cable 2 (4) x 0.25 mm² I/O modülü sayısı (düğüm başına) 64 Input and output process image (Fieldbus) max. 512 Byte/512 Byte System supply voltage DC 24 V(-25 … +30 %); via wiring level (CAGE CLAMP® connection) Current consumption, system supply (5 V) 350 mA Total current for system supply 1.650 mA Field supply voltage DC 24 V (-25 … +30 %); via power jumper contacts Anma yükünde giriş akımı tip. (24 V) 500 mA Nominal yükte güç kaynağı verimi (tip.) (24 V) 87 % İzolasyon 500 V sistem/besleme Number of outgoing power jumper contacts 3 Current carrying capacity of the power jumper contacts 10 A
Daha fazlası
| İletişim | Modbus RTU |
| Number of fieldbus nodes on the master max. | 247 |
| Maks. I/O noktası sayısı | 6.000 |
| Baud rate | 150 Baud … 115,2 kBd |
| Fieldbus segment length max. | 1200 m |
| Transmission medium | Shielded Cu cable 2 (4) x 0.25 mm² |
| I/O modülü sayısı (düğüm başına) | 64 |
| Input and output process image (Fieldbus) max. | 512 Byte/512 Byte |
| System supply voltage | DC 24 V(-25 … +30 %); via wiring level (CAGE CLAMP® connection) |
| Current consumption, system supply (5 V) | 350 mA |
| Total current for system supply | 1.650 mA |
| Field supply voltage | DC 24 V (-25 … +30 %); via power jumper contacts |
| Anma yükünde giriş akımı tip. (24 V) | 500 mA |
| Nominal yükte güç kaynağı verimi (tip.) (24 V) | 87 % |
| İzolasyon | 500 V sistem/besleme |
| Number of outgoing power jumper contacts | 3 |
| Current carrying capacity of the power jumper contacts | 10 A |
Bağlantı verisi
Connection technology: communication/fieldbus Modbus RTU: 1 x D-Sub 9 socket Connection technology: field supply 6 x CAGE CLAMP® Connection technology: system supply 2 x CAGE CLAMP® Connection technology: Device configuration 1 x 4-pole male connector Connection type (1) System/field supply Tek damarlı boylar 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG İnce bükümlü kablolar 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG Sıyırma uzunluğu 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch
Daha fazlası
| Connection technology: communication/fieldbus | Modbus RTU: 1 x D-Sub 9 socket |
| Connection technology: field supply | 6 x CAGE CLAMP® |
| Connection technology: system supply | 2 x CAGE CLAMP® |
| Connection technology: Device configuration | 1 x 4-pole male connector |
| Connection type (1) | System/field supply |
| Tek damarlı boylar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch |
Geometrical Data
Width 50,5 mm / 1.988 inch Height 71,1 mm / 2.799 inch DIN rayın üst kenarından yükseklik 63,9 mm / 2.516 inch Depth 100 mm / 3.937 inch
| Width | 50,5 mm / 1.988 inch |
| Height | 71,1 mm / 2.799 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 63,9 mm / 2.516 inch |
| Depth | 100 mm / 3.937 inch |
Mekanik Veri
Montaj tipi DIN 35 ray
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
Material Data
Renk açık gri Gövde malzemesi Polycarbonate, polyamide 6.6 Ağırlık 183,2 g Uygunluk işareti CE
| Renk | açık gri |
| Gövde malzemesi | Polycarbonate, polyamide 6.6 |
| Ağırlık | 183,2 g |
| Uygunluk işareti | CE |
Environmental Requirements
Surrounding air (operating) temperature 0 … 55 °C Surrounding air (storage) temperature -40 … 85 °C Koruma sınıfı IP20 Kirlilik derecesi (5) 2 per IEC 61131-2 Çalışma yüksekliği 0 … 2000 m Montaj pozisyonu horizontal (standing/lying) or vertical Nısbi nem (yoğuşmasız) 95 % Titreşime dayanıklı 4g per IEC 60068-2-6 Darbe direnci<
Ürün Kodu: MJ441-11Y-M20Aktüatör kafası 4 x 90°'lik adımlarla yeniden konumlandırılabilirMetal muhafazaKol konumunun 360° ayarlanabilirKol 180° yer değiştirebilirÇift Kontak1..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BRQP5M-TDTA-C-PAlgılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 5m Algılanan hedef : Yarı saydam malzeme asgari Ø7mm Işık kaynağı ..
2.013,69TL 3.661,25TL
KDV Hariç:1.678,07TL
Ürün Kodu: E40HB12-1800-3-T-24Mil iç çapı Ø12mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m) Çözü..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E40S8-3600-3-V-5Teknik özellik dosyalarıMil dış çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m)Çözünürlü..
5.439,88TL 9.066,46TL
KDV Hariç:4.533,23TL
Ürün Kodu: RL61-8-1000-Z/115/136Ürün AçıklamasıDiffuse mode sensorGeneral specificationsDetection range0 ... 1000 mm adjustableLight sourceIREDLight typemodulated infrared light , 85..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: MP5W-4ATeknik özellik dosyaları
Gösterim yöntemi
5-hane 7-segment LED
Karakter yüksekliği
14mm
Azami ..
6.154,25TL 11.189,55TL
KDV Hariç:5.128,54TL
Ürün Kodu: 103015411Katlanır mandallı kapaklı plastik mahfaza45 çevrilmiş bağlantı klemensleri sayesinde hızlı bağlantı tekniğiÇalıştırma elemanlarının 45 kola..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: NBN8-12GM50-E2General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typePNPRated operating distance8 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCAssured oper..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E50S8-300-3-N-5Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.354,50TL 7.257,50TL
KDV Hariç:3.628,75TL
Ürün Kodu: PSN30-15AOTeknik özellik dosyaları
Kablo türü ve besleme
AC 2-tel türü 100-240VAC~~
Algılama yüzü ebadı
Çerçeve..
1.021,74TL 1.857,70TL
KDV Hariç:851,45TL
| Surrounding air (operating) temperature | 0 … 55 °C |
| Surrounding air (storage) temperature | -40 … 85 °C |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Kirlilik derecesi (5) | 2 per IEC 61131-2 |
| Çalışma yüksekliği | 0 … 2000 m |
| Montaj pozisyonu | horizontal (standing/lying) or vertical |
| Nısbi nem (yoğuşmasız) | 95 % |
| Titreşime dayanıklı | 4g per IEC 60068-2-6 |
| Darbe direnci<
Ürün Kodu: MJ441-11Y-M20 Aktüatör kafası 4 x 90°'lik adımlarla yeniden konumlandırılabilirMetal muhafazaKol konumunun 360° ayarlanabilirKol 180° yer değiştirebilirÇift Kontak1..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BRQP5M-TDTA-C-P Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 5m Algılanan hedef : Yarı saydam malzeme asgari Ø7mm Işık kaynağı ..
2.013,69TL 3.661,25TL
KDV Hariç:1.678,07TL
Ürün Kodu: E40HB12-1800-3-T-24 Mil iç çapı Ø12mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m) Çözü..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E40S8-3600-3-V-5 Teknik özellik dosyalarıMil dış çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m)Çözünürlü..
5.439,88TL 9.066,46TL
KDV Hariç:4.533,23TL
Ürün Kodu: RL61-8-1000-Z/115/136 Ürün AçıklamasıDiffuse mode sensorGeneral specificationsDetection range0 ... 1000 mm adjustableLight sourceIREDLight typemodulated infrared light , 85..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: MP5W-4A Teknik özellik dosyaları
Gösterim yöntemi
5-hane 7-segment LED
Karakter yüksekliği
14mm
Azami ..
6.154,25TL 11.189,55TL
KDV Hariç:5.128,54TL
Ürün Kodu: 103015411 Katlanır mandallı kapaklı plastik mahfaza45 çevrilmiş bağlantı klemensleri sayesinde hızlı bağlantı tekniğiÇalıştırma elemanlarının 45 kola..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: NBN8-12GM50-E2 General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typePNPRated operating distance8 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCAssured oper..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E50S8-300-3-N-5 Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.354,50TL 7.257,50TL
KDV Hariç:3.628,75TL
Ürün Kodu: PSN30-15AO Teknik özellik dosyaları
Kablo türü ve besleme
AC 2-tel türü 100-240VAC~~
Algılama yüzü ebadı
Çerçeve..
1.021,74TL 1.857,70TL
KDV Hariç:851,45TL |












