
-55 %
750-1415 8 Kanal Dijital Giriş, 24 V DC, 3ms y.k.a, 2 kablo bağlantılı
5.869,69TL
13.043,76TL
KDV Hariç: 4.891,41TL
- Stok Durumu: Var
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 750-1415
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Technical Data
| Number of digital inputs | 8 |
| Total number of channels (module) | 8 |
| Sinyal tipi | Voltage |
| Type of signal voltage | DC 24 V |
| Sensor supply voltage | DC 24 V |
| Sensor connection | 8 x (2-conductor) |
| Input characteristic | high-side switching |
| Giriş karakteristikleri | Type 3 |
| Input filter (digital) | 3 ms |
| Input current per channel for signal (0) typ. | 1,6 mA |
| Input current per channel for signal (1) min. | 4,3 mA |
| Input current per channel for signal (1) max. | 4,6 mA |
| Sinyal gerilimi (0) | −3 … +5 VDC |
| Sinyal gerilimi (1) | 11 … 30 VDC |
| Max input data width (internal) | 8 Bit |
| System supply voltage | DC 5 V; via data contacts |
| Current consumption, system supply (5 V) | 6 mA |
| Field supply voltage | DC 24 V (-25 … +30 %); über Leistungskontakte (Einspeisung über Messerkontakt; Weiterleitung über Federkontakt) |
| Current consumption, field supply (module with no external load) | 2 mA |
| İzolasyon | 500 V sistem/besleme |
| Indicators | LED (1-8) green: Status DI 1 … DI 8 |
| Number of incoming power jumper contacts | 2 |
| Number of outgoing power jumper contacts | 2 |
| Current carrying capacity of the power jumper contacts | 10 A |
Bağlantı verisi
| Connection technology: In-/Outputs | 16 x Push-in CAGE CLAMP® |
| Connection type (1) | Inputs/Outputs |
| Tek damarlı boylar | 0,08 … 1,5 mm² / 28 … 16 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,25 … 1,5 mm² / 22 … 16 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch |
Geometrical Data
| Width | 12 mm / 0.472 inch |
| Height | 69 mm / 2.717 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 61,8 mm / 2.433 inch |
| Depth | 100 mm / 3.937 inch |
Mekanik Veri
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
Material Data
| Renk | açık gri |
| Gövde malzemesi | Polycarbonate, polyamide 6.6 |
| Yangın yükü | 0,977 MJ |
| Ağırlık | 45,3 g |
| Uygunluk işareti | CE |
Environmental Requirements
| Surrounding air (operating) temperature | 0 … 55 °C |
| Surrounding air (storage) temperature | -40 … 85 °C |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Kirlilik derecesi (5) | 2 per IEC 61131-2 |
| Çalışma yüksekliği | 0 … 2000 m |
| Montaj pozisyonu | horizontal (standing/lying) or vertical |
| Nısbi nem (yoğuşmasız) | 95 % |
| Titreşime dayanıklı | 4g per IEC 60068-2-6 |
| Darbe direnci | 15g per IEC 60068-2-27 |
| EMC immunity to interference | acc. to EN 61000-6-2, marine applications |
| EMU: | acc. to EN 61000-6-3, marine applications |
| Kirletici maddelere maruziyet | Per IEC 60068-2-42 and IEC 60068-2-43 |
|
Ürün Kodu: MJ441-11Y-M20 Aktüatör kafası 4 x 90°'lik adımlarla yeniden konumlandırılabilirMetal muhafazaKol konumunun 360° ayarlanabilirKol 180° yer değiştirebilirÇift Kontak1..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BRQP5M-TDTA-C-P Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 5m Algılanan hedef : Yarı saydam malzeme asgari Ø7mm Işık kaynağı ..
2.013,69TL 3.661,25TL
KDV Hariç:1.678,07TL
Ürün Kodu: E40HB12-1800-3-T-24 Mil iç çapı Ø12mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m) Çözü..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E40S8-3600-3-V-5 Teknik özellik dosyalarıMil dış çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m)Çözünürlü..
5.439,88TL 9.066,46TL
KDV Hariç:4.533,23TL
Ürün Kodu: RL61-8-1000-Z/115/136 Ürün AçıklamasıDiffuse mode sensorGeneral specificationsDetection range0 ... 1000 mm adjustableLight sourceIREDLight typemodulated infrared light , 85..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: MP5W-4A Teknik özellik dosyaları
Gösterim yöntemi
5-hane 7-segment LED
Karakter yüksekliği
14mm
Azami ..
6.154,25TL 11.189,55TL
KDV Hariç:5.128,54TL
Ürün Kodu: 103015411 Katlanır mandallı kapaklı plastik mahfaza45 çevrilmiş bağlantı klemensleri sayesinde hızlı bağlantı tekniğiÇalıştırma elemanlarının 45 kola..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: NBN8-12GM50-E2 General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typePNPRated operating distance8 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCAssured oper..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E50S8-300-3-N-5 Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.354,50TL 7.257,50TL
KDV Hariç:3.628,75TL
Ürün Kodu: PSN30-15AO Teknik özellik dosyaları
Kablo türü ve besleme
AC 2-tel türü 100-240VAC~~
Algılama yüzü ebadı
Çerçeve..
1.021,74TL 1.857,70TL
KDV Hariç:851,45TL |












