
STOK SORUNUZ
-55 %
750-1402 16 Kanal Dijital Giriş, 24 V DC, 3ms düşen kenar anahtarlamalı, 20 li flat kablo bağlantılı
9.427,34TL
20.949,65TL
KDV Hariç: 7.856,12TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 750-1402
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Technical Data
Number of digital inputs 16 Total number of channels (module) 16 Sinyal tipi Voltage Type of signal voltage DC 24 V Sensor supply voltage DC 24 V Sensor connection 16 x (1-conductor) Input characteristic low-side switching Input filter (digital) 3 ms Input current per channel for signal (0) min. -2,1 mA Input current per channel for signal (0) max. -2,4 mA Input current per channel for signal (1) typ. -0,6 mA Sinyal gerilimi (0) DC (UV - 5 V) … UV Sinyal gerilimi (1) −3 VDC … (UV - 15 V) Max input data width (internal) 16 Bit System supply voltage DC 5 V; via data contacts Current consumption, system supply (5 V) 25 mA Field supply voltage DC 24 V (-25 … +30 %); via wiring level (CAGE CLAMP® connection) İzolasyon 500 V sistem/besleme Indicators LED (1-16) green: Status DI 1 … DI 16
Daha fazlası
| Number of digital inputs | 16 |
| Total number of channels (module) | 16 |
| Sinyal tipi | Voltage |
| Type of signal voltage | DC 24 V |
| Sensor supply voltage | DC 24 V |
| Sensor connection | 16 x (1-conductor) |
| Input characteristic | low-side switching |
| Input filter (digital) | 3 ms |
| Input current per channel for signal (0) min. | -2,1 mA |
| Input current per channel for signal (0) max. | -2,4 mA |
| Input current per channel for signal (1) typ. | -0,6 mA |
| Sinyal gerilimi (0) | DC (UV - 5 V) … UV |
| Sinyal gerilimi (1) | −3 VDC … (UV - 15 V) |
| Max input data width (internal) | 16 Bit |
| System supply voltage | DC 5 V; via data contacts |
| Current consumption, system supply (5 V) | 25 mA |
| Field supply voltage | DC 24 V (-25 … +30 %); via wiring level (CAGE CLAMP® connection) |
| İzolasyon | 500 V sistem/besleme |
| Indicators | LED (1-16) green: Status DI 1 … DI 16 |
Bağlantı verisi
Connection technology: In-/Outputs 20 x 20-pin male connector Connection technology: field supply 2 x CAGE CLAMP® Connection type (1) Inputs/Outputs Connection type (2) Field supply tek damarlı, bağlanabilir 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG ince bükümlü, bağlanabilir 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG Sıyırma uzunluğu 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch
Daha fazlası
| Connection technology: In-/Outputs | 20 x 20-pin male connector |
| Connection technology: field supply | 2 x CAGE CLAMP® |
| Connection type (1) | Inputs/Outputs |
| Connection type (2) | Field supply |
| tek damarlı, bağlanabilir | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| ince bükümlü, bağlanabilir | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch |
Geometrical Data
Width 12 mm / 0.472 inch Height 74,1 mm / 2.917 inch DIN rayın üst kenarından yükseklik 66,9 mm / 2.634 inch Depth 100 mm / 3.937 inch
| Width | 12 mm / 0.472 inch |
| Height | 74,1 mm / 2.917 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 66,9 mm / 2.634 inch |
| Depth | 100 mm / 3.937 inch |
Mekanik Veri
Montaj tipi DIN 35 ray
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
Material Data
Renk açık gri Gövde malzemesi Polycarbonate, polyamide 6.6 Yangın yükü 1,055 MJ Ağırlık 41,1 g Uygunluk işareti CE
| Renk | açık gri |
| Gövde malzemesi | Polycarbonate, polyamide 6.6 |
| Yangın yükü | 1,055 MJ |
| Ağırlık | 41,1 g |
| Uygunluk işareti | CE |
Environmental Requirements
Surrounding air (operating) temperature 0 … 55 °C Surrounding air (storage) temperature -40 … 85 °C Koruma sınıfı IP20 Kirlilik derecesi (5) 2 per IEC 61131-2 Çalışma yüksekliği 0 … 2000 m Montaj pozisyonu horizontal (standing/lying) or vertical Nısbi nem (yoğuşmasız)
Ürün Kodu: NBB1,5-5GM25-E1General specificationsSwitching functionNormally closed (NC)Output typeNPNRated operating distance1.5 mmInstallationflushOutput polarityDCAssured oper..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BWPK25-05PTeknik özellikler Algılama türü : Karşılıklı(direk ışınlı) Algılama mesafesi : Long distance mode: 0.1 - 3m : Shveyat distance mo..
5.343,13TL 9.714,78TL
KDV Hariç:4.452,61TL
Ürün Kodu: E50S8-100-3-T-24 (10m)Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
5.105,91TL 8.509,84TL
KDV Hariç:4.254,92TL
Ürün Kodu: ML100-8-H-200-IR/102/115Ürün AçıklamasıTriangulation sensor with background suppression, 200 mm adjustable detection range, infrared light, light/dark ON, NPN output, fixed c..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: UB500-F42-E4-V15Ürün AçıklamasıSingle head systemGeneral specificationsSensing range30 ... 500 mmAdjustment range50 ... 500 mmDead band0 ... 30 mmStandard target plat..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: S16PRT-H4Y2C24Teknik özellik dosyaları Yazdır Kontak bloğu_Elektriksel özellikler Güç gerilimi / akımı 250VAC~/3A LED blok_Besleme 24VDC&..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BWC40-04HTeknik özellikleri Algılama türü : Karşılıklı(çapraz ışınlı) Algılama mesafesi : 1 - 7m Işık kaynağı : Kızılötesi LED(850nm Modüle..
10.490,99TL 19.074,53TL
KDV Hariç:8.742,49TL
Ürün Kodu: PSQ-C1CU-RC1/8Teknik özellik dosyalarıUygulanabilir sıvı(Pnömatik tip) Hava, aşındırıcı olmayan gazBasınç portu yönüArka derinlikBasınç portuRc1/8Bağlantı türüKonek..
4.041,37TL 7.347,94TL
KDV Hariç:3.367,81TL
Ürün Kodu: PRD12-8DN2Kablo türü ve besleme
:
DC 3-tel türü 12-24VDC
Algılama yan çapı
:
M12
Algılama mesafesi
:
8mm
..
973,36TL 1.769,75TL
KDV Hariç:811,13TL
Ürün Kodu: SR3-2415Teknik özellik dosyalarıKontrol fazı3-FazlıMontaj türüPanelAnma giriş gerilimi24VAC~Anma yük gerilimi48-480VAC~Dielektrik dayanımı4,000VAC~Anma yük ak..
2.218,91TL 4.034,38TL
KDV Hariç:1.849,09TL
| Surrounding air (operating) temperature | 0 … 55 °C |
| Surrounding air (storage) temperature | -40 … 85 °C |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Kirlilik derecesi (5) | 2 per IEC 61131-2 |
| Çalışma yüksekliği | 0 … 2000 m |
| Montaj pozisyonu | horizontal (standing/lying) or vertical |
| Nısbi nem (yoğuşmasız) |
Ürün Kodu: NBB1,5-5GM25-E1 General specificationsSwitching functionNormally closed (NC)Output typeNPNRated operating distance1.5 mmInstallationflushOutput polarityDCAssured oper..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BWPK25-05P Teknik özellikler Algılama türü : Karşılıklı(direk ışınlı) Algılama mesafesi : Long distance mode: 0.1 - 3m : Shveyat distance mo..
5.343,13TL 9.714,78TL
KDV Hariç:4.452,61TL
Ürün Kodu: E50S8-100-3-T-24 (10m) Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
5.105,91TL 8.509,84TL
KDV Hariç:4.254,92TL
Ürün Kodu: ML100-8-H-200-IR/102/115 Ürün AçıklamasıTriangulation sensor with background suppression, 200 mm adjustable detection range, infrared light, light/dark ON, NPN output, fixed c..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: UB500-F42-E4-V15 Ürün AçıklamasıSingle head systemGeneral specificationsSensing range30 ... 500 mmAdjustment range50 ... 500 mmDead band0 ... 30 mmStandard target plat..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: S16PRT-H4Y2C24 Teknik özellik dosyaları Yazdır Kontak bloğu_Elektriksel özellikler Güç gerilimi / akımı 250VAC~/3A LED blok_Besleme 24VDC&..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BWC40-04H Teknik özellikleri Algılama türü : Karşılıklı(çapraz ışınlı) Algılama mesafesi : 1 - 7m Işık kaynağı : Kızılötesi LED(850nm Modüle..
10.490,99TL 19.074,53TL
KDV Hariç:8.742,49TL
Ürün Kodu: PSQ-C1CU-RC1/8 Teknik özellik dosyalarıUygulanabilir sıvı(Pnömatik tip) Hava, aşındırıcı olmayan gazBasınç portu yönüArka derinlikBasınç portuRc1/8Bağlantı türüKonek..
4.041,37TL 7.347,94TL
KDV Hariç:3.367,81TL
Ürün Kodu: PRD12-8DN2 Kablo türü ve besleme
:
DC 3-tel türü 12-24VDC
Algılama yan çapı
:
M12
Algılama mesafesi
:
8mm
..
973,36TL 1.769,75TL
KDV Hariç:811,13TL
Ürün Kodu: SR3-2415 Teknik özellik dosyalarıKontrol fazı3-FazlıMontaj türüPanelAnma giriş gerilimi24VAC~Anma yük gerilimi48-480VAC~Dielektrik dayanımı4,000VAC~Anma yük ak..
2.218,91TL 4.034,38TL
KDV Hariç:1.849,09TL |











