
-55 %
2102-1301 3 iletkenli kollu ve yaylı, 4mm2 (yüksüklü kullanımda 2,5mm2), gri (50 adet)
90,94TL
202,08TL
KDV Hariç: 75,78TL
- Stok Durumu: Var
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 2102-1301
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Ratings per IEC/EN
| 1'e göre derecelendirme | IEC/EN 60947-7-1 |
| Anma gerilimi (III / 3) | 800 V |
| Şok gerilimi (3) | 8 kV |
| Nominal akım | 24 A |
| Nominal akım (2) | 30 A |
| Legend (ratings) | (III / 3) ≙ Overvoltage category III / Pollution degree 3 |
Approvals per UL
| Approvals per | UL 1059 |
| Rated voltage UL (Use Group B) | 600 V |
| Rated current UL (Use Group B) | 20 A |
| Rated voltage UL (Use Group C) | 600 V |
| Rated current UL (Use Group C) | 20 A |
Approvals per CSA
| Approvals per | C22.2 No 158 |
| Rated voltage CSA (Use Group B) | 600 V |
| Rated current CSA (Use Group B) | 20 A |
| Rated voltage CSA (Use Group C) | 600 V |
| Rated current CSA (Use Group C) | 20 A |
Ex information
| Ratings per | ATEX: PTB 18 ATEX 1010 U / IECEx: PTB 18.0001U (Ex eb IIC Gb) |
| Anma gerilimi EN (Ex e II) | 550 V |
| Nominal akım (Ex e II) | 23,5 A |
| Köprülü nominal akım (Ex e II) | 20 A |
Bağlantı verisi
| Bağlantı teknolojisi | CAGE CLAMP® S |
| Actuation type | Push-in Lever |
| Actuation type 2 | Push-in Operating tool |
| Connectable conductor materials | Copper |
| Nominal kesit | 2,5 mm² |
| Tek damarlı boylar | 0,25 … 4 mm² / 22 … 12 AWG |
| tek damarlı, doğrudan takılabilir | 0,75 … 4 mm² / 18 … 12 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,25 … 4 mm² / 22 … 12 AWG |
| İnce bükümlü kablolar, yalıtımlı yüksüklü | 0,25 … 2,5 mm² / 22 … 14 AWG |
| min. ince bükümlü, yalıtımlı yüksüklü, bastırarak sonlandırma | 1 … 2,5 mm² / 18 … 14 AWG |
| Not (iletken kesiti) | Depending on the conductor characteristic, a conductor with a smaller cross-section can also be inserted via push-in termination. |
| Sıyırma uzunluğu | 10 … 12 mm / 0.39 … 0.47 inch |
| Toplam bağlantı noktası sayısı | 3 |
| Toplam potansiyel sayısı | 1 |
| Seviye sayısı | 1 |
| Kablolama tipi | Önden girişli kablolama |
| Number of jumper slots | 2 |
Geometrical Data
| Width | 5,2 mm / 0.205 inch |
| Height | 72,2 mm / 2.843 inch |
| Length from upper-edge of DIN-35 rail | 32,9 mm / 1.295 inch |
Mekanik Veri
| Tasarım | yatay |
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
| Etiketleme seviyesi | Ortaya/Yana etiketleme |
Material Data
| Renk | gri |
| İzolasyon malzemesi | Polyamide (PA66) |
| Ağırlık | 8,1 g |
Ticari Veri
| SAP'den ambalaj tipi< Bu ürün için PDF bulunmamaktadır.
Ürün Kodu: E40HB8-1000-3-N-24 Mil iç çapı Ø8mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m) Çözün..
5.323,59TL 8.872,65TL
KDV Hariç:4.436,33TL
Ürün Kodu: E50S8-200-6-L-5-C Teknik özellik dosyalarıMİL DIŞ ÇAPIØ8mmAZAMİ TEPKİ FREKANSI300kHzAZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR5000rpmBAŞLAMA TORKUAzami 70gf.cm (Azami 0.00686N.m)ÇÖZÜNÜRL..
5.317,11TL 8.861,85TL
KDV Hariç:4.430,93TL
Ürün Kodu: GLV18-8-200/59/103/159 Ürün AçıklamasıDiffuse mode sensor, M18 threaded housing design, plastic housing, front optical face, 200 mm detection range, red light, dark on,..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: SPRM3-F70EC Kontrol fazıTek Faz 3 Ch veya 3 FazAnma yük gerilimiSerbest Voltaj 220-440 VAC~ 50/60 HzAnma yük akımı70AGösterim yöntemi5 haneli 11 segment LCD (beya..
54.677,52TL 99.413,67TL
KDV Hariç:45.564,60TL
Ürün Kodu: 855-301/100-201 Kısa Açıklama:855 Serisi tak-çıkar akım trafoları endüktif, tek iletkenli akım trafolarıdır. Kullanılan ölçüm prensibinden dolayı bu tip akım trafolar..
1.916,79TL 4.259,52TL
KDV Hariç:1.597,32TL
Ürün Kodu: 793-5506 Technical DataEtiketleme41 … 50Aufdruck_Anzahl10Baskı yönüYatay etiketlemeColor of markingblackMarking typeDigitsRepresentation of the imprintconsecut..
251,78TL 559,52TL
KDV Hariç:209,82TL
Ürün Kodu: RSS260-I2-D-LSTM12-8-0,25M -Üretimden Kalktı- Yerine Önerilen Seri: BNS33Termoplastik muhafaza1 x konektör fişi M12 8 KutupluKolay monte edilir ek açısı olmadanRFID t..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: LD31/LV31/25/38/115 Ürün AçıklamasıThru-beam sensor, 30 m detection range, red light, light on, DC version, relay contact output, fixed cableSystem componentsEmitterLD31/..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: NRB12-18GS40-E2-V1 General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typePNPRated operating distance12 mmInstallationquasi flushOutput polarityDCAssured o..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: 2102-1301 Ratings per IEC/EN1'e göre derecelendirmeIEC/EN 60947-7-1Anma gerilimi (III / 3)800 VŞok gerilimi (3)8 kVNominal akım24 ANominal akım (..
90,94TL 202,08TL
KDV Hariç:75,78TL |












