
-55 %
2002-2207 İki Katlı, 2,5 mm², Sarı - Yeşil, Yaylı Ray Klemens
220,35TL
489,66TL
KDV Hariç: 183,62TL
- Stok Durumu: Var
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 2002-2207
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Ratings per IEC/EN 60664-1
| 1'e göre derecelendirme | IEC/EN 60947-7-1 |
| Anma gerilimi (III / 3) | 500 V |
| Şok gerilimi (3) | 6 kV |
| Nominal akım | 24 A |
| Nominal akım (2) | 28 A |
| Legend (ratings) | (III / 3) ≙ Overvoltage category III / Pollution degree 3 |
Approvals per UL 1059
| Rated voltage UL (Use Group B) | 300 V |
| Rated current UL (Use Group B) | 20 A |
| Rated voltage UL (Use Group C) | 300 V |
| Rated current UL (Use Group C) | 20 A |
| Rated voltage UL (Use Group D) | 600 V |
| Rated current UL (Use Group D) | 5 A |
| Approvals per | UL 1059 |
Approvals per CSA
| Rated voltage CSA (Use Group B) | 600 V |
| Rated current CSA (Use Group B) | 20 A |
| Rated voltage CSA (Use Group C) | 600 V |
| Rated current CSA (Use Group C) | 20 A |
Approvals Ex
| Anma gerilimi EN (Ex e II) | 440 V |
| Nominal akım (Ex e II) | 20 A |
| Köprülü nominal akım (Ex e II) | 18 A |
Bağlantı verisi
| Bağlantı teknolojisi | CAGE CLAMP® S |
| Number of connection points (connection type) | 2 |
| Actuation type | Push-in Operating tool |
| Connectable conductor materials | Copper |
| Nominal kesit | 2,5 mm² |
| Tek damarlı boylar | 0,25 … 4 mm² / 22 … 12 AWG |
| tek damarlı, doğrudan takılabilir | 0,75 … 4 mm² / 18 … 12 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,25 … 4 mm² / 22 … 12 AWG |
| İnce bükümlü kablolar, yalıtımlı yüksüklü | 1 … 2,5 mm² / 18 … 12 AWG |
| min. ince bükümlü, yalıtımlı yüksüklü, bastırarak sonlandırma | 1 … 2,5 mm² / 18 … 12 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 10 … 12 mm / 0.39 … 0.47 inch |
| Number of connection points | 2 |
| Toplam bağlantı noktası sayısı | 4 |
| Toplam potansiyel sayısı | 2 |
| Seviye sayısı | 2 |
| Kablolama tipi | Önden girişli kablolama |
| Not (iletken kesiti) | Depending on the conductor characteristic, a conductor with a smaller cross-section can also be inserted via push-in termination. |
Geometrical Data
| Width | 5,2 mm / 0.205 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 51,7 mm / 2.035 inch |
| Depth | 69,7 mm / 2.744 inch |
Mekanik Veri
| Tasarım | yatay |
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
| Potential marking | L/L |
| Etiketleme seviyesi | Ortaya/Yana etiketleme |
Material Data
| Renk | sarı yeşil |
| İzolasyon malzemesi | Polyamide 66 (PA 66) |
Bu ürün için PDF bulunmamaktadır.
Ürün Kodu: CET4-AR-CRA-CH-50X-SH-110202 CET4-AR-CRA-CH-50X-SH-110202 Safet Switch Safety switch with guard locking and integrated evaluation electronics
Locking force..
16.054,30TL
KDV Hariç:13.378,59TL
Ürün Kodu: OBR7000-R100-2EP-IO-V31-1R-IR Ürün AçıklamasıRetroreflective sensorGeneral specificationsEffective detection range0 ... 7 mReflector distance0.03 ... 7 mThreshold detection range10..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BJ3M-PDT-P Teknik özellikler Algılama türü : Polarize Reflektörlü Algılama mesafesi : 3m(MS-2A) Algılanan hedef : Asg. Opak malzeme Ø75mm I..
1.838,82TL 3.343,31TL
KDV Hariç:1.532,35TL
Ürün Kodu: E30S4-360-3-T-5 Mil dış çapı Ø4mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 20gf.cm (Azami 0.00196N.m) Çöz..
3.495,23TL 5.825,39TL
KDV Hariç:2.912,69TL
Ürün Kodu: GLV18-55/25/102/115 Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor with polarization filter, M18 threaded housing design, plastic housing, front optical face, 4 m detection r..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E40HB6-3600-3-T-5 Mil iç çapı Ø6mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m) Çözün..
6.127,09TL 10.211,81TL
KDV Hariç:5.105,91TL
Ürün Kodu: E58SC10-2000-3-N-24 Teknik özellik Mil dış çapı Ø10mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 40gf.cm (Aza..
6.573,22TL 10.955,37TL
KDV Hariç:5.477,68TL
Ürün Kodu: E50S8-2048-3-N-24 Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
5.366,42TL 8.944,03TL
KDV Hariç:4.472,02TL
Ürün Kodu: NJ8-18GM50-E0 General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typeNPNRated operating distance8 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCAssured oper..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BS5-V2R Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 5mm Algılanan hedef : Opak Asgari Algılanan hedef : ≥Ø0.8mm×2mm Gecikme : ≤0.05mm..
267,73TL 486,79TL
KDV Hariç:223,11TL |












