
STOK SORUNUZ
-55 %
2000-2201 İki Katlı, 1,0 mm², Gri, Yaylı Ray Klemens (50 Adet)
81,57TL
181,27TL
KDV Hariç: 67,98TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 2000-2201
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Ratings per IEC/EN 60664-1
1'e göre derecelendirme IEC/EN 60947-7-1 Anma gerilimi (III / 3) 500 V Şok gerilimi (3) 6 kV Nominal akım 13,5 A Nominal akım (2) 16 A Legend (ratings) (III / 3) ≙ Overvoltage category III / Pollution degree 3
Daha fazlası
| 1'e göre derecelendirme | IEC/EN 60947-7-1 |
| Anma gerilimi (III / 3) | 500 V |
| Şok gerilimi (3) | 6 kV |
| Nominal akım | 13,5 A |
| Nominal akım (2) | 16 A |
| Legend (ratings) | (III / 3) ≙ Overvoltage category III / Pollution degree 3 |
Approvals per UL 1059
Rated voltage UL (Use Group B) 300 V Rated current UL (Use Group B) 15 A Rated voltage UL (Use Group C) 300 V Rated current UL (Use Group C) 15 A Approvals per UL 1059
| Rated voltage UL (Use Group B) | 300 V |
| Rated current UL (Use Group B) | 15 A |
| Rated voltage UL (Use Group C) | 300 V |
| Rated current UL (Use Group C) | 15 A |
| Approvals per | UL 1059 |
Approvals per CSA
Rated voltage CSA (Use Group B) 600 V Rated current CSA (Use Group B) 10 A Rated voltage CSA (Use Group C) 600 V Rated current CSA (Use Group C) 10 A
| Rated voltage CSA (Use Group B) | 600 V |
| Rated current CSA (Use Group B) | 10 A |
| Rated voltage CSA (Use Group C) | 600 V |
| Rated current CSA (Use Group C) | 10 A |
Bağlantı verisi
Bağlantı teknolojisi CAGE CLAMP® S Number of connection points (connection type) 2 Actuation type Push-in
Operating tool Connectable conductor materials Copper Nominal kesit 1 mm² Tek damarlı boylar 0,14 … 1,5 mm² / 24 … 16 AWG tek damarlı, doğrudan takılabilir 0,5 … 1,5 mm² / 20 … 16 AWG İnce bükümlü kablolar 0,14 … 1,5 mm² / 24 … 16 AWG İnce bükümlü kablolar, yalıtımlı yüksüklü 0,5 … 0,75 mm² / 20 … 18 AWG min. ince bükümlü, yalıtımlı yüksüklü, bastırarak sonlandırma 0,5 … 0,75 mm² / 20 … 18 AWG Sıyırma uzunluğu 9 … 11 mm / 0.35 … 0.43 inch Number of connection points 2 Toplam bağlantı noktası sayısı 4 Toplam potansiyel sayısı 2 Seviye sayısı 2 Kablolama tipi Önden girişli kablolama Not (iletken kesiti) Depending on the conductor characteristic, a conductor with a smaller cross section can also be inserted via push-in termination.
Daha fazlası
| Bağlantı teknolojisi | CAGE CLAMP® S |
| Number of connection points (connection type) | 2 |
| Actuation type | Push-in Operating tool |
| Connectable conductor materials | Copper |
| Nominal kesit | 1 mm² |
| Tek damarlı boylar | 0,14 … 1,5 mm² / 24 … 16 AWG |
| tek damarlı, doğrudan takılabilir | 0,5 … 1,5 mm² / 20 … 16 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,14 … 1,5 mm² / 24 … 16 AWG |
| İnce bükümlü kablolar, yalıtımlı yüksüklü | 0,5 … 0,75 mm² / 20 … 18 AWG |
| min. ince bükümlü, yalıtımlı yüksüklü, bastırarak sonlandırma | 0,5 … 0,75 mm² / 20 … 18 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 9 … 11 mm / 0.35 … 0.43 inch |
| Number of connection points | 2 |
| Toplam bağlantı noktası sayısı | 4 |
| Toplam potansiyel sayısı | 2 |
| Seviye sayısı | 2 |
| Kablolama tipi | Önden girişli kablolama |
| Not (iletken kesiti) | Depending on the conductor characteristic, a conductor with a smaller cross section can also be inserted via push-in termination. |
Geometrical Data
Width 3,5 mm / 0.138 inch DIN rayın üst kenarından yükseklik 51,7 mm / 2.035 inch Depth 69,7 mm / 2.744 inch
| Width | 3,5 mm / 0.138 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 51,7 mm / 2.035 inch |
| Depth | 69,7 mm / 2.744 inch |
Mekanik Veri
Tasarım yatay Montaj tipi DIN 35 ray Potential marking L/L Etiketleme seviyesiBu ürün için PDF bulunmamaktadır.
Ürün Kodu: MJ441-11Y-M20Aktüatör kafası 4 x 90°'lik adımlarla yeniden konumlandırılabilirMetal muhafazaKol konumunun 360° ayarlanabilirKol 180° yer değiştirebilirÇift Kontak1..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BRQP5M-TDTA-C-PAlgılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 5m Algılanan hedef : Yarı saydam malzeme asgari Ø7mm Işık kaynağı ..
2.013,69TL 3.661,25TL
KDV Hariç:1.678,07TL
Ürün Kodu: E40HB12-1800-3-T-24Mil iç çapı Ø12mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m) Çözü..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E40S8-3600-3-V-5Teknik özellik dosyalarıMil dış çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m)Çözünürlü..
5.439,88TL 9.066,46TL
KDV Hariç:4.533,23TL
Ürün Kodu: RL61-8-1000-Z/115/136Ürün AçıklamasıDiffuse mode sensorGeneral specificationsDetection range0 ... 1000 mm adjustableLight sourceIREDLight typemodulated infrared light , 85..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: MP5W-4ATeknik özellik dosyaları
Gösterim yöntemi
5-hane 7-segment LED
Karakter yüksekliği
14mm
Azami ..
6.154,25TL 11.189,55TL
KDV Hariç:5.128,54TL
Ürün Kodu: 103015411Katlanır mandallı kapaklı plastik mahfaza45 çevrilmiş bağlantı klemensleri sayesinde hızlı bağlantı tekniğiÇalıştırma elemanlarının 45 kola..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: NBN8-12GM50-E2General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typePNPRated operating distance8 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCAssured oper..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E50S8-300-3-N-5Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.354,50TL 7.257,50TL
KDV Hariç:3.628,75TL
Ürün Kodu: PSN30-15AOTeknik özellik dosyaları
Kablo türü ve besleme
AC 2-tel türü 100-240VAC~~
Algılama yüzü ebadı
Çerçeve..
1.021,74TL 1.857,70TL
KDV Hariç:851,45TL
| Tasarım | yatay |
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
| Potential marking | L/L |
| Etiketleme seviyesi Bu ürün için PDF bulunmamaktadır.
Ürün Kodu: MJ441-11Y-M20 Aktüatör kafası 4 x 90°'lik adımlarla yeniden konumlandırılabilirMetal muhafazaKol konumunun 360° ayarlanabilirKol 180° yer değiştirebilirÇift Kontak1..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BRQP5M-TDTA-C-P Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 5m Algılanan hedef : Yarı saydam malzeme asgari Ø7mm Işık kaynağı ..
2.013,69TL 3.661,25TL
KDV Hariç:1.678,07TL
Ürün Kodu: E40HB12-1800-3-T-24 Mil iç çapı Ø12mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m) Çözü..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E40S8-3600-3-V-5 Teknik özellik dosyalarıMil dış çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m)Çözünürlü..
5.439,88TL 9.066,46TL
KDV Hariç:4.533,23TL
Ürün Kodu: RL61-8-1000-Z/115/136 Ürün AçıklamasıDiffuse mode sensorGeneral specificationsDetection range0 ... 1000 mm adjustableLight sourceIREDLight typemodulated infrared light , 85..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: MP5W-4A Teknik özellik dosyaları
Gösterim yöntemi
5-hane 7-segment LED
Karakter yüksekliği
14mm
Azami ..
6.154,25TL 11.189,55TL
KDV Hariç:5.128,54TL
Ürün Kodu: 103015411 Katlanır mandallı kapaklı plastik mahfaza45 çevrilmiş bağlantı klemensleri sayesinde hızlı bağlantı tekniğiÇalıştırma elemanlarının 45 kola..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: NBN8-12GM50-E2 General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typePNPRated operating distance8 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCAssured oper..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E50S8-300-3-N-5 Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.354,50TL 7.257,50TL
KDV Hariç:3.628,75TL
Ürün Kodu: PSN30-15AO Teknik özellik dosyaları
Kablo türü ve besleme
AC 2-tel türü 100-240VAC~~
Algılama yüzü ebadı
Çerçeve..
1.021,74TL 1.857,70TL
KDV Hariç:851,45TL |












